Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Székely...

Mi a véleményetek Székely Vegánról?

Figyelt kérdés
20(F) évesen az ő videóit nézem, és baromira tetszik amit csinál?

2019. máj. 18. 10:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nekem ott lett nagyon ellenszenves mikor mondta párkapcsolati kérdésben korábban hogy neki "nem kell dögevő" ... elnézést, oké, tartsuk tiszteletben az ő nézeteit és hozzáállását, de ha komolyan ezen múlik hogy kit választ, hát ott elgondolkodnék
2021. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egyszerű gondolkodásmód, hogy aki húst is eszik = dögevő, demokrata=kommunista és a többi "okosság", de majd bölcsebb lesz idővel. Vagy nem.
2021. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem vitt bele politikát csak szimpla életfelfogás. de azért durva hogy ilyen nagy törést milyen jól kezelt úgymond. Amerikai álmot feladni és hazajönni lakhelyére, mintha kb. egy nagy lépcsősor tetejéről lelökték volna :/
2021. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy törés volt az életében, mert már a letartóztatása előtt is tervezte a visszatérést. Ez csak meggyorsította. Szerintem már érezte, hogy a tanyázás nem vezet sehova, mert nem termelt a tanyán semmit eladásra és mivel már akkor Trump volt az elnök számíthatott rá, hogy el fogják kapni azért, mert illegálisan tartózkodik.

A haverjaival szoktak politizálni, már tampai tanyán is voltak ilyen vitái. Csak hát én nem bírom, ha valaki szemellenzős. Abból is politikai kérdést csinál, hogy panaszkodik ő és még sokan, hogy a Youtube és más platformok cenzúráznak és aki a cenzúra pártján van az csakis hülye kommunista balos lehet. Nem cenzúra, hanem moderálás, de mindegy. Ugyanakkor mint minden Youtubeos, erőlteti a véleményét másokra és a saját csatornáján tiltott, cenzúrázott embereket. Ezt el is mondta, hogy az ő csatornáján ő az úr és akinek nem teszik, az mehet. Ez a hozzáállás amúgyis ismerős, mert már a csapból is ez folyik. Közben a Youtube és a Facebook is csak ezt csinálja, a saját oldalaikon ők az urak és ők is úgy vannak vele, hogy akinek nem tetszik, az mehet. Olyan ne panaszkodjon a nagy cégek moderálása miatt, aki maga is moderálja a saját oldalait.

2021. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!