Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélik el jobban a...

Miért ítélik el jobban a meleg férfiakat, mint a leszbikus nőket?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Azért mert a férfiak körében sokkal-sokkal nagyobb a homofóbia, a melegek gyűlölete.

Ahogy arra gondolnak, hogy egy férfi meleg, egyből az a kép ugrik be nekik, hogy egy f***t sz***k, vagy hogy valaki épp s***e d***gja őket, és ettől akaratlanul is van egyfajta undor bennük.

2019. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Butaságból.
2019. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Mert a pasik szeretik nézni, ha két nő egymást szereti, de ha ugyanezt két férfi teszi az már undorító, meg természetellenes, meg mindenféle egyéb, nem túl szalonképes vélemény.

Mert a nőt a gyengédséggel asszociálják és ha két nő gyengéd egymással az tök oké. De ha két férfi, az már beteges.

Szerintem meg mindkettő tök rendben van, amíg nem publikusan nyalják egymást. Azt semmilyen párnak nem nézem el, mert egy prűd pics vagyok.

2019. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ezért:


[link]



[link]

2019. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

[link]


Minden hétre benyomjátok ezt a hülye kérdést, komolyan...

2019. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

4-es - ki mondta, hogy kukkold bármelyiket is?

Személy szerint a pasik is aranyosak. Nem szépek, de nem fogom bántani őket. Mondjuk két szépfiú az megint más tészta. Azt már kukkolnám én is. :D

2019. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

# 4 Ennyi erővel:


Leszbikus:

[link]

[link]



Melegek:

[link]

[link]

2019. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
én már mióta egy közösséget képeznek ámblokk elítélem az összeset és az ide bekerülő +betűket is
2019. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clay Morrow ***** válasza:
25%
Mert nőkkel mindig is elnézőbbek, legyen az ember, növény, kutya.
2019. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!