Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 évesen mennyi pénzetek...

23 évesen mennyi pénzetek van? Vagy mennyi volt, mikor ennyi idősek voltatok?

Figyelt kérdés
Albérletben laktok, vagy szülőkkel? Van saját autótok? Végeztetek egyetemet, vagy még oda jártok?

2019. máj. 20. 09:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem havi max 80at lehet keresni. És évek alatt. Én vagyok 23 éves 1 millió megtakarítással. 100nál kevesebbet egyik hónapban sem kaptam. Tartottam mellette magánórákat és a sima napközbeni diákmunka mellett mentem este árut tölteni, leltározni, könyvelni. Amit éjjel kerestem, az már a 100 felett volt és ment minden a megtakarításba. Ötödik éve vagyok egyetemista, lehetne több is a félretéve, de voltam nyaralni belőle többször már. A havi 20-40 amit a szüleim adtak, szinte teljesen elég volt ételre.
2019. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

9 évvel ezelőtt voltam 23, akkor már volt saját autóm és azzal dolgoztam, mint pizzafutár, egy szakadt Citroen Saxo. Az mellett volt egy kis motorom is 50ccm és talán 100-200k megtakarításom, szóval nem sok. Akkoriban szülőkkel laktam, utána pár év albérlet következett, de aztán újból visszaköltöztem szülőkhöz.

Egyetemet nem végeztem azóta is csak tervben van, hogy majd beiratkozom.

32/F

2020. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!