Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén, mi jár ilyenkor a...

Őszintén, mi jár ilyenkor a fejetekben, kedves autósok?

Figyelt kérdés

Amikor fullon nyomjátok a zenét lakó övezetben, este. Egy lépcsőház, társasház, ablakai alatt.

Nem gondoljátok, hogy rajtatok kívül a kutya se kíváncsi rá? Netán ti magatok is szeretitek, ha a ti ablakotok alatt szerenádoznak?



2019. máj. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
vagy amikor b sztok megállni a zebránál és hajtotok tovább mint egy hülye
2019. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Vagy amikor úgy viselkedtek a forgalomban, mintha teljesen egyedül lennétek az egézs bolygón, leszrva, hogy kit mennyire szivatsz meg emiatt?
2019. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Pont tegnap láttam a Mi kis falunk új részét, abban láthatsz egy esetleges alternatívát:) SPOILER! Az egyik szereplő nem tudta, hogy melyik a másikkal a közös daluk, és amikor rájött, akkor benyomta a kocsiban ezt a számot jó hangosan:):) Egyébként ha a való életben találkoznék ilyennel, akkor engem is idegesítene. (Ja és én nem autósként írok, és én sehol nem szeretem, ha üvölt a zene. :))
2019. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg pont az, hogy felhívja magára a figyelmet, mert micsoda autót kapott a hátsója alá apucitól, és most ideje a világ tudtára adni, hogy ő a f.aszagyerek.
2019. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem őket de leginkább azért hogy felhívják magukra a figyelmet, én csak az autópályán szoktam néha felcsavarni a hangerőt.
2019. máj. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!