Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinalok rosszul?

Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Kezdem megunni az egesz eletem, mi ertelme ennek? Az egyetem es a szak amit anno valasztottam mar nem akarom elvegezni, nem akarok ilyen szakirannyal dolgozni kesobbiekben. Pedig lenne hozza tehetsegem de az orszag hulyesege miatt nem erdekel mar. Dolgozom is emellett, az meg elmegy, tanulok uj nyelvet, azt nem haladok semerre se. Ugyanugy egy senki leszek. A kutyamnak 2-ra lesz valszeg gerincmutetje, es ez a jobbik eset, ami nem olcso, jo nem en fizetem, hanem anyamek, mert csak 21 vagyok... meg 3 evem van ebbol a sulibol es semmit se fogok vele erni.. 150k fizetes 5 ev egyetem utan kosz nem. Akkor hagyjuk es elmegyek mashova ennyiert melozni diploma nelkul.

Mit tegyek? Rosszul valasztottam na, ez van, lelkiismeretes is vagyok, tanuljak meg mindent magasbol ....? Lehet az kell ennek a vilagnak.



2019. máj. 29. 21:40
 1/1 grafno ***** válasza:
Ezt én is éreztem már. Később is ez lesz. Elkezdesz melózni és rajossz, hogy ez rohadt unalmas. Kikellene máshol is próbálni magad. Esetleg valtasz vagy maradsz ott. De ilyen az élet. Mindig lesz amikor úgy érzed elveszel vagy elvesztel és nincs ertelme, de nem szabad feladni. Játssz online, sportolj, szórakozz. Vagy csináld amit szeretnél.
2019. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!