Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a helyzet csak szerintem...

Ez a helyzet csak szerintem vicces?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a barátom 26. El kellett mennünk a Rossmannba pár cuccért, és hülye voltam, mert nem vittem kosarat, szóval a tele volt a kezem. Láttam, hogy egy csávó ahhoz a kasszához áll, ami nincs nyitva, de nem akartam, hogy kiessen valami a kezemből, szóval gyorsan lepakoltam a megfelelő kassza szalagra (nem volt még ott az eladó), a másik srác nem vette időben észre magát, szóval az eladó, miután visszaért, elkezdte rögtön lehúzni az én cuccaimat. Erre barátom beszólt, hogy előreengedhettem volna a másik csávót, mert előbb volt itt. (Előbb, de a rossz kasszánál.) Amúgy, ha lett volna rá idő, szóltam volna neki, hogy nyugodtan fizessen előttem... De a vicces az egészben az, hogy a barátomnak eszébe nem jutott volna, hogy pl megfogjon valamit, ami a kezemben van, hogy nekem segítsen, de azt szóvá tette, hogy nem engedtem előre a csávót, aki rossz kasszához állt xD Szerintem ez eléggé vicces...
2019. jún. 2. 17:15
1 2
 11/16 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
13%
Ha látom a boltban, hogy valaki a kasszánál mögöttem egyensúlyoz 12 terméket, akkor előreengedem. Nem fog azon a 2 percen múlni semmi. A palid meg nemhogy örülne, hogy hamarabb szabadultatok, még be is szól neked. Inkább megvéd egy vadidegent, semmint segítsen a párjának. Sok sikert a továbbiakhoz vele kapcsolatban. :)
2019. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Esküszöm a válaszok viccesebbek mint maga a kérdsés :D
2019. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon vicces. Pont egyformán hülyék vagytok, illeték egymáshoz!
2019. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
A kosarat nem azért vesszük el, mert nem bírjuk el a termékeket. Azta.....
2019. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az a vicces, hogy a pasival, aki béna mennyire együttérzett, a baratnőjének viszont nem akart segíteni."


Ez nem vicces, hiszen valószínűleg azt jelenti, hogy elege van belőled. Elég erős jelzés.

2019. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért béna a pasi, mert rossz kasszához állt? Gáz vagy. Nem csodálom, hogy a barátodnak elege van belőled. Persze te nem vagy béna, mert még egy kosarat sem vagy képes fogni.
2019. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!