Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam föl hogy már...

Hogy dolgozzam föl hogy már nem csinálhatom azt amit eddig?

Figyelt kérdés
Biztonsági őrködtem, helyettesítő voltam, szerettem, otthonosan mozogtam benne, több pláza ruházati üzleteiben megfordultam már, 11 órákat álltam nyitástól zárásig, viszont lett egy pszichés betegségem tőle, ezért ott kellett hagynom ezt az őrködést. azóta nincs munkám. Elvégeztem a targoncavezetői tanfolyamot, de ezzel se találtam munkát, vagy ami volt hirdetés beadtam a jelentkezést, de nem kaptam semmi választ, na meg sok helyen tapasztalatot várnak. Visszatérve szerettem az őrködést, sok embert megismerhettem köztük boltvezetőket is, meg sok jófej kollégát is. Ez volt eddig az egyedüli szakma ami bevált, és rossz annak a tudatában lenni hogy valószínű most is simán visszamehetnék, fel vennének, csak emiatt a hülye betegség miatt nem lehet. Most meg itt szenvedek munka hiányában ahelyett hogy ott dolgoznék. Tudom az már a múlt le kéne zárom de ez nem megy olyan könnyen, de sokszor elgondolkodom rajta hogy milyen jó lenne ha ott lennék, boldogabb lennék mint most ebben a passzív állapotban
2019. jún. 6. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen pszichés betegséged lett?
2019. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2019. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kamu. Ilyen emberek nem is lehetnek örök. Nesztek a legelsot nyissatok meg.

[link]

2019. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen kamu jó ember?! Miről beszélsz? Szerintem inkább te vagy a kamu troll, és csak ennyit tudsz belinkelni idióta
2019. jún. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!