Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a magyar híresség,...

Ki az a magyar híresség, "celeb", "influencer" akit folyamatosan látsz a neten és már nagyon idegesít téged?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 10:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sokan írjátok Dezső Bencét. Én nem is ismerem őt, de nem merek rákeresni, mert utána folyton làtni fogom én is. :D
2019. jún. 8. 11:27
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Engem azok akik vágás nélkül képtelenek végigmondani amit szeretnének. Mivel általában híradásokat, magyar népmeséket, nézek ezért nem akadok olyanba aki idegesítene, soha nem volt türelmem megnézni végig egy videóját sem Szabyest,vagy Dezső Bencének, GoodLike, vagy Herby nevű felhasználóknak, pedig jó lenne ha érdekelne, hogy korosztályom véleménye, gondolatai... sajna nem köt le, tán tényleg azért mert nem képesek végig mondani egy mondatot vágás nélkül..


Meg motovlogokat is nézek, HH képes beszélni, de van olyan aki egy véleményt, történetet 5 utca alatt mondja el. (514 , pedig jó hangja van.)


21/F

2019. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Youtube-on szerencsére nem hoz fel a net sokszor magyar netcelebeket, mert jobbára angol nyelvű videókat nézek. Viszont "hír"oldalakon, aki elől nem tudok elbújni, és rohadtul idegesít:

- Pintér Tenya meg az aktuális partnerei

- "Luxusfeleség" Vasvári Vivien

- Palácsik Timi

- Palvin Barbi és Mihalik Enikő (félreértés ne essék, nem velük van bajom, hanem azzal, hogy akármit csinálnak, ha éppen reggelire gofit esznek, akkor is születik erről 4 cikk, amit a pofámba tolnak)

2019. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
81%

Dezső Bence, Farkas Timi, Bish Barbie, Rbence, FanMadeMaker. Ahogy az egyik válaszoló megírta miért utálja fanmademakert, ugyanezért utálom én is.

Az a legidegesítőbb, hogy ha rányomok, hogy,, Nem érdekel ez a csatorna'' akkor kb. nem változik semmi, ugyanúgy dobja be az ilyen videókat.

2019. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Szabyestet kifelejtettem.
2019. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsár Edina és Szabó Zsófi, full reklám az egész oldaluk és mindent eladnak újságnak, de már gyomorforgató módon. Lehet ezt szépen csinálni és okosan, de vannak ők, akiket tényleg csak a pénz érdekel bármi áron (pedig Zsófi férje nagyon gazdag családból van, tehát azt sem lehet mondani rá van szorulva).
2019. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Viszper Tom vagy hogy a fenébe kell írni a nevét annak a nyomornak.
febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azta jó régi a kérdés. 17-es válaszoló nem is tudom hogy találtál ide. :D Olvasom a régi válaszokat, és úgy látom azóta már más idegesítő egyedek vannak a neten. :D
febr. 5. 19:17
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
Magam sem tudom, hogy találtam ide de örülök, hogy leírhattam 😅
febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!