Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy megint megemelik a cigaretta árát?

Figyelt kérdés

2020-tól megint emelkedni fog a cigaretta ára, egy márkásabb doboz cigi így már nagyjából 1500.- Ft körül lesz. Mit szóltok ehhez? Dohányosok, továbbra is megfogjátok venni vagy az emelés miatt inkább leszoktok a dohányzásról? Nem dohányosok, egyetértetek a tervezettel?


[link]



2019. jún. 11. 06:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
80%
FESTIVAL, Sláger ezek már (40g) most 1500 ft felett vannak, de nem értem hogy adnak ilyen mócsingos tépett retekért ennyi pénzt.
2019. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
32%
Emeljék magasabbra...
2019. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
22%
Milyen érdekes, hogy egyetlen dohányos sem írt ide, viszont minden válasz le van pontozva. Kicsit se feltűnő. Mondjuk attól ti mérgezitek magatokat kedves dohányzók, a piros nyomkodása majd nem sokat ér ha a kórházban fogtok feküdni.
2019. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
66%
A pontok se érnek sokat a kórházban. ;) Nem kell a ponthiszti.
2019. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
39%
Azé' kapjátok a pirosat mert parasztok vagytok és még több adót kívántok rá. Oké, nem szívjátok de attól még nem kell kötsögösködni és még nagyobb drágaságot kívánni annak, aki szívja. Én se mondom azt hogy legyen ötszörös áron a bor vagy sör, csak mert nem iszom.
2019. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
49%

25# az a baj, hogy a környezetet is szennyezik vele. A füstje rengeteg méreganyagot bocsát ki és a csikk eldobva szennyezi a talajt és a vizeket is. Emellett ott a passzív dohányzás is, rengeteg embert érint és nem tud mit tenni.

Ha csak saját magukat mérgezik velük, az ő dolguk. De nem így van.

2019. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
56%
#25 Ezt mondd azoknak akik rákosak,vagy tüdöbetegek lettek a cigarettától.
2019. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%

#25: Majd olvasd el annak a 24 éves férfinak az írását itt, aki a dohányzástól lett rákos, és írja a szenvedéseit, vért köhög, meg fog halni. De talán más is említette már itt ezt.

Szerinted támogatni kéne a dohányzást? Vagy ez jó buli?


Azt is jól írja itt valaki, hogy aki nem dohányzik, az is szívhatja. Mikor az utcán úgy gyújtanak rá, hogy körbe nem néznek, csak fújják a füstöt a másik arcába. Elhajigálják a csikkeket. Ne haragudj de én ezt unom és nem vagyok rá kíváncsi. Nem akarok más hülyesége miatt beteg lenni, hiszen én sem betegítek meg szándékosan másokat.

Semmi rosszat nem írtam, a sok agyatlan pontoz le mindenkit. De mint írtam korábban a sok dohányos akát tízezerért is venne egy dobozzal. Megéri. :)

2019. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
47%

Nemrég szoktam le, nem mondom, hogy könnyű volt, de pont nem az ára miatt dobtam el. Persze, jó, hogy ezt a pénzt másra költhetem, de első sorban a sport és a saját egészségem miatt döntöttem a leszokás mellett. Felőlem oda emelik ahova akarják, azt viszont hozzá kell tenni, hogy sok embertől hallom, hogy nagyobb problémával, mikor felkeresik az orvost, az az első kérdés, hogy dohányzik-e... Ha igen, onnantól kezdve gyakorlatilag nem foglalkoznak vele, lemondanak róla.


Na most, én innentől kezdve a zsíros, olajos, egészségre abszolút káros, hízlaló dolgokra (chips, cukros üdítők, csokik, satöbbi) is dupla, sőt tripla adót vetnék ki, valamint ha bemegy a kórházba egy dagadék, akkor megkérdezném, hogy "naoszt', lángost zabáltál reggelire? akkó' takarodj a kva anyádba"... Szánalmas, hogy a bagós embereket elítélik, a plus size, dagadtság meg gyakorlatilag divat lett, mikor egyformán gusztustalan.


Mehet a lepontozás.

2019. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
43%

Azta! Az utcán minden nap szipákoljuk a kismillió autó, kamion, busz és vonat minden mocskát, amik messze több káros anyagot bocsátanak ki porlasztva, mint egy bagós. De tíccsuk be azt is! Rakjunk rá sokszoros adót, mert az emberek rákot kapnak tőle! A tűzifa árát is emeljék meg, mert a szilárdtüzelés az egyik legnagyobb szmoggyár!

Vicc, ahogy minden a bagóra van kihegyezve.

2019. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!