Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen érzés megnézni a csernobil sorozatot egy olyannak aki élt abban a rendszerben?

És mit mondtak a magyaroknak 1986ban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Csernobil, sorozat, igazság, kommunizmus, KGB

jún. 12. 21:24  Privát üzenet  

A válaszok
Kőbalta22 nevű felhasználó válasza:

Nem semmi lehet, az biztos. Annak se g enge, aki járt már Csernobilban....

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont tegnapelőtt 06:58 Privát üzenet
Én akkor 8 éves voltam annyi maradt meg hogy mindent mosni kellet amit a kertben szedtünk fel sem fogtam mi történt azt sem tudtam hol van Csernobil azt hittem hogy mai messze.Most hogy megnéztem a sorozatot az àllam leesett hogy mekkora volt a baj és nagyon dühös voltam viszont hàlàt is éreztem azok az emberek irànt akik életük kockàztatàsàval vagy épp felàldozàsàval mindent megtettek hogy mi éljük .Azt gondolom hogy most az iskolàkban ezekről az emberekről is tanítani kéne mert ők hősök rengeteg ember életét mentették meg .A sok kapzsi vezető hibàjàért nekik kellet àldozatot hozniuk.A vàlasz a kérdésre az ember ordítani tudna a dühtől viszont mérhetetlenül nagy hàlàt is érzek

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont tegnapelőtt 13:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ

# 3/3Időpont tegnapelőtt 23:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit érezhet irántam?
Milyen érzés embernek lenni?
A nőknek miért nem jar a felsobbrendusegi erzes?
Miért nem tud érdekelni, miért nem érzek semmit ha azt mondja öngyilkos lesz?
Van jobb érzés mint egy hosszú hónap után ittasan tele gyomorral bedőlni a saját ágyadba?
Fiúk, volt, hogy valamilyen műsort/jelenetet női ruhában kellett előadnotok, például a suliban? Milyen érzés volt?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!