Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előbb-utóbb bekattanok?

Előbb-utóbb bekattanok?

Figyelt kérdés
Barátok, és szerelem nélkül éltem eddig az életem, csak a szobámban vagyok egész nap, illetve elmegyek dolgozni, ennyi az életem...
2019. jún. 14. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az élet területén is a vetés aratás törvénye működik. Ha szeretnél barátokat, akkor nyissam az emberek felé, barátkoz, érdeklődj, keresd őket és hasonló dolgok fognak visszafele jönni. Ha több mosolyt szeretnél, akkor te is mosolyogj! Ha beszélgetést kezdeményezel, akkor többen fognak veled is utána. Ez nem 100 százalék mindig, de a nagy számok törvénye itt is működik. Sok sikert!
2019. jún. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
De miért csak a szobádban vagy? Te alakítod így az életed. Igen, jó úton haladsz a bekattanás felé.
2019. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, csak jó sok hobbi kell.

A szerelem szép dolog amíg beteljesül és működik, de hatalmas fájdalmat is tud okozni, ha nem viszonzott vagy elmúlik. A jó oldalát kell nézni a dolgoknak: nincs szívfájdalom, nem kell máshoz alkalmazkodni, magad rendelkezel az időddel és pénzeddel, nincs féltékenykedés, nincs gyerek(!). Élvezd ezt az állapotot, amíg lehet.

2019. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb bekattansz
2019. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyere privibe ingyen segitek, baràtom.
2019. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Elképzelhető, de ha egyedül, otthon is le tudod foglalni magadat, akkor annyira nem fogsz hiányt szenvedni semmiben. Én is szinte az egész nyaramat otthon fogom tölteni, amit nem is igazán bánok, mert tanulni szeretnék majd és azt csak csendben és nyugalomban lehet. :)

Rengeteg jó film, könyv, számítógépes játék stb. létezik, biztosan találsz majd kedvedre valót.

Viszont az tény, hogy ha nagyon szeretnél ismeretségeket kötni, akkor muszáj lesz kimozdulnod, mert másképp nem nagyon fog összejönni. :) 18/L

2019. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik utat is választod, hajrá!
2019. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A bekattanás védelmi rendszer, olyan mint amikor kihallgatásnál a kínzás a tudatodat ájulással kapcsolja le elviselhetetlen fájdalom során, ezért sem alkalmaz már a hozzáértők sem áramot, sem fogót (körömtépés,fogtépés) hanem a vizbenyomásos módszert.

Tehát a bekattanás egy védelmi rendszer, mert a valóság túl elviselhetetlen. Ez az életmód nem bekattanáshoz vezet, ha nem kötöd le értelmes dolgokkal magadat, hanem depresszióhoz, ami súlyos demotivált állapot, bár egyesek szerint nincs depresszió csak munkanélküli phszihológus, mert nem tudsz mindig happy lenni, az ember egyszer lent, máskor lent, ezt el kell fogadni és a legjobbat kihozni az ilyen szürke életszakaszból. Törekedj, hogy segítsd a szenvedőket egy-két jó szóval.

2019. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!