Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a bunkó eladókat?

Hogyan kezeljem a bunkó eladókat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már rendesen utálok bemenni a boltokba a sok flegma eladó miatt! Nálam alap, hogy bemegyek köszönök. Miért nem bír visszaköszönni?? Miért sürget, amikor senki nincs ott, meg vágja a fejeket fújkál, mintha ő ezzel szívességet tenne nekem, hogy ott vásárlok! Még lenézik az embert, csak mert fiatalabb vagyok!!!


Haa meg rákérdezek mi a baj, még leáll velem üvöltözni, amikor én megadom nekik a tisztelett! Ha meg megverem engem visz el a rendőr, és neki ad igazat, amikot ő provokálja ki az emberből az egészet! Miskolcon is a Tiszai-n olyan parasztok hogy lehet ilyet felvenni???

Amikor tiszta retek a keze is.. ott rohadna meg az összes ilyen, amikor felveszik ezeket! De ha bemegy a kancigany vele nem kell flegmazni csak az ilyennel, aki normális egyetemista ..de még ő kezel engem hülyének tszta ideg vagyok ... Barcsak mindenhol lenne önkiszolgáló, aztán megszűnhetne ez selejt szakma- szakma beszélek hülyeséget azok értenek is valamihez, ezek meg csak állnak meg bunkóznak!!


2019. jún. 15. 15:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyeneket túl kell lépni, nem pedig kiírni egy kérdést...
2019. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Mikor már mindenki hülye körülötted, érdemes elkezdeni egy kicsit gyanakodni...
2019. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Igen, igen, mindenki hülye csak te vagy helikopter.
2019. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy mindenki hülye körülöttem. Én csak azt nem értem miért csak egyoldalú a tisztelet? Sőt miért kezd el bunkózni, hogy képzeli?
2019. jún. 15. 16:11
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem kell kiforgatni a szavaim!! Nyilván ti is eladók vagytok!!!
2019. jún. 15. 16:12
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd már békén őket, látszik, hogy akármit csinálnak, neked nem jó. Nőlj fel (és nem, nem vagyok eladó)
2019. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
te egy alapvetően frusztrált ember lehetsz. nyilván mindenkit zavar, ha indokolatlanul bunkó, de te egyből verekedésről beszélsz?? meg hogy kiprovokálják belőled?? ha ezért megversz valakit, akkor vigyen is el a rendőr, mert megérdemled! ne haragudj de ez nem normális hozzáállás.
2019. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem eladó vagyok, hanem a mögötted álló vásárló
2019. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok eladó, de voltam. Sosem bunkóztam a vevőkkel, viszont ezt sok esetben nagyon nehéz megállni, mert azokból is vannak ám olyanok akiket legszívesebben felnyársaltam volna a viselkedésük miatt.

Szóval ott is hagytam a szakmát. Az eladói munkakör nagyon emberszerető és végtelenül türelmes embereknek való, egyáltalán nem mindenkinek annak ellenére, hogy egy szinte bárki számára elérhető munkahelyről van szó. És ha egy nem odavaló ember kerül oda, akkor a 10. bunkó vásárló után nem biztos hogy a 11.-et is fülig érő mosollyal fogja fogadni minimálbérért. :/


Válasz: nem kell foglalkozni velük.

2019. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Persze az a hibás, aki bemegy köszön, tisztelettel beszél!!!


És nyilván annak van igaza, aki nem köszön vissza, bemész meg sem kérdi miben segíthet, levegőnek néz, siettet, és az összes rosszindulatat rád vetíti ki!!! Nyilván én vagyok a frusztrált, persze hogy indulatos vagyok!!! Ha minden hónapban van vmi agyoniskolázott, aki szarba nézi a vásárlót!!!

2019. jún. 15. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!