Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak vége fele járok, eddig mindenem jól sikerült de már a legutóbbi vizsgámnál is olyan stresszbe mentem hogy majdnem nem mertem lemenni a metróba mert kb pánikoltam, aztán majdnem elsírtam magam a vizsgáztató előtt...

ma is egész nap sírhatnékom van emiatt nem megy a tanulás.

Ja és közrejátszik, hogy 5 napja késik a menstruációm ami miatt olyan ideges vagyok hogy azt elmondani nem tudom (pedig mindig védekezünk a párommal)

Már egyáltalán nem megy a tanulás emiatt utálom magam, nem fog az agyam ezért kávét iszom egész nap ami nem segít semmit. Hasmenésem van, hányingerem, étvágyam semmi, borzasztóan alszom.

Már kb motivációm sincs, legszívesebben egész nap aludnék de ha lefekszem csak szorongok..


2019. jún. 22. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. A menstruaciod nagy valoszinuseggel emiatt kesik. Vegyel ki egy szabadnapot, nezz filmet,kapcsolj ki kicsit
2019. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menstruációd a stressz miatt is késhet, ne aggódj, próbálj meg megnyugodni és akkor a tested is másképp fog viselkedni. Én ugyanezt éltem át, de én 2 hónapig, szintúgy vizsgák miatt. Az utolsó két napban folyamatosan bőghetnékem volt, nem ettem, nem aludtam, nem ittam, hányingerem volt, csak tanultam, de ránéztem a betűkre és rögtön hányingerem lett. Lefeküdtem, pihentem, beszélgettem a párommal, sétáltam a házba, mély lélegzeteket vettem és kicsit jobb volt.

Te is próbálj meg kikapcsolni kicsit, nézz valami hülye videót yt-n, vagy filmet, olvass vicceket, beszélgess valakivel, öntsd ki a lelked, sétálj a szabadban(ez a legjobb).

2019. jún. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!