Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 éves nőként teljesen új...

30 éves nőként teljesen új élet a nulláról? Normális hogy félek? Hogy tudom a lenti helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés
Októberben lesz 1 éve hogy egy bántalmazó(lelkileg) kapcsolatból kiléptem. Viszont a munkahelyemen kívül semmim nem maradt. Örültem hogy megszabadultam tőle. Most anyuval élek együtt de ő is egy zsarnok. Folyamatosan rám telepszik és dirigál hogy mikor mit csináljak,mert neki joga van hozzá, mert nála lakom. A rezsit fizetem, magam körül rendet tartok, kajámat, ruhámat, mosószeremet stb. én fizetem. Alig tudok a saját életemmel foglalkozni mert vele kell. Mondtam neki szépen és csúnyán is hogy ez így nem jó. De lenéz és kiröhög h semmire nem vagyok jó. Egyenlőre nem tudok elköltözni, de már keresek jobban fizető munkát csak olyan lassan haladok.

2019. jún. 23. 10:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
11-es ez nem válogatás és hercegre várás. Amíg nem érzem azt, hogy szeretnék új kapcsolatot addig nem lesz. Az a legrosszabb amikor valaki egy hosszú kapcsolat után odacsapódik valakihez csak azért hogy legyen valaki.
2019. jún. 23. 12:30
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyedül tudsz a legtöbbet fejlődni és magadba fektetni és aki nem tud egyedül lenni az egy gyenge ember és valakinek vagy a cselédje, hasznos valamije lesz. Fontos hogy megvárjam amíg a lelkem utolér.
2019. jún. 23. 12:30
 13/16 A kérdező kommentje:
De természetesen gondolhatod máshogy, az a te dolgod. A kérdésem viszont nem konkrétan a pasi szerzésről szól, légyszíves ezt tartsd tiszteletben. Köszönöm
2019. jún. 23. 12:30
 14/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.Természetes,hogy félsz,a lényeg,hogy nem hagyod,hogy a félelmeid uralkodjanak rajtad.6-os jól írta a többit.

Rokont/barátokat azért kérdeztem,mert anyáddal is abuzív kapcsolatban vagy.Nyilván,ideiglenesen kellene másnál laknod.Könnyebb felállni,ha mások nem próbálnak visszanyomni.

2019. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia. Albérleten nem gondolkodtál? Igaz, hogy feneketlen kútba dobálod a pénzt, de azért az ingyen lakhatásért cserébe nem feltétlen kell eltűrnöd, hogy nem jöttök ki jól anyuddal. Igenis lehet 30 évesen a nulláról kezdeni, csak bátorság, és sok sok munka kell hozzá! Normális, hogy félsz, mindenki félne a helyedben újrakezdeni, de ez nem azt jelenti, hogy lehetetlen. Később nem fogod megbánni, hogy bátor voltál!
2019. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De szeretnék, a munkahely váltáshoz kötöm, attól függ hol fogok dolgozni
2019. jún. 23. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!