Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni anyukámat?

Hogy tudnám meggyőzni anyukámat?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni magamnak (saját pénzből) egy arcmaszkot (felhőmaszk) mert nagyon pattanásos, zsíros és miteszeres az arcom. Mikor mondtam neki, azt mondta biztos nem használna semmit és hogy pénz kidobás. Hogyan tudnám meggyőzni?

2019. jún. 23. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy pár ezer forintnál drágább lenne, megrendeled, kipróbálod, ha bevált elmondod neki, ha nem, akkor kidobod és kész
2019. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és ha arra kérnéd meg, vigyen orvoshoz, egy bőrgyógyász -kozmetikushoz?
2019. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen pamacs meg kence hasztalan, humbug az egész.
2019. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló, de nem engedi megrendelni

3. Válaszoló, de videósoknak és ismerősömnek is használt.

2019. jún. 23. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Azt meg engedi, hogy erre az oldalra kiírd ezt a kérdést?


#1

2019. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még nem kell neked ilyesmi. Ne eröszakoskodj!!!
2019. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendeld máshova, egy ismerôsödhöz vagy egy csomagpontra és akkor nem tud beleszólni.
2019. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem mi az a felhőmaszk és aranyos. Jópofán néz ki a képeken.

És ennyi.

Ne higgy a reklámjának! Semmivel sem tud többet mint bármelyik másik arcmaszk, akárcsak annál sem amit otthon te magad tudsz megcsinálni frissen. A távol-keleti termékekkel meg különösen kell vigyázni, gyakran nagyon durva hamisítványokat árulnak.

Inkább csináljatok anyukáddal közösen arcmaszkokat és ahhoz rendeljetek hozzávalókat.

Itt találsz egy csomó receptet, kis mennyiséget is lehet csinálni pár perc alatt és van amihez rendelni sem kell semmit.

[link]

Az aktív szenes arcpakoláshoz csak aktív szenet kell venned a patikában és összetörni porrá, méz, tejföl vagy joghurt meg darált kávé általában van otthon. De bonyolultabbakat is kipróbálhattok, az Ökokuckó vagy más oldalon rendelhettek is hozzávalót, vagy egy közeli drogériában megvehetitek. Mi agyagosat csináltunk aktív szénnel (az van a felhőmaszkban is), meg élesztőset, holt-tengeri iszaposat (az nagyon durva volt :)).

[link]

De legelőször menj el kozmetikushoz, az kb. annyiba kerül egy alkalommal, mint a felhőmaszk ára. Ő meg fogja tudni mondani mi kell a bőrödnek, nehogy árts azzal amit csinálsz.

Ha tényleg nagyon problémás a bőröd, akkor meg bőrgyógyász-kozmetológust kell felkeresned, sajnos az csak maszek rendelésen van. Nekem egy ilyen segített, amikor 20 évesen is még hatalmas gyulladt pattanásaim voltak. Hormon tartalmú gyógyszert kellett szednem fél évig (ami mellesleg fogamzásgátló is csak nagyon kis hormontartalommal).

2019. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kenegesd arctonikkal, és minden reggel moss hideg vízzel arcot. Mióta az eszemet tudom hideg vízzel mosakszom minden reggel, és lehetséges, hogy ezért tűrhető az arcbőröm, ha mégis jön bárhol valami ragya azt arctonikkal kenegetem és bevált eddig.
2019. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!