Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám meggyőzni...

Hogyan tudnám meggyőzni anyukámat?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, eddig abszolút nem sminkeltem, de most, hogy középsuliba megyek már szeretnék. Napi szinten. De tényleg nem olyan sokat. Alapozó, korrektor, szempillaspirál, szájfény és talán pirosító. Anyukám viszont nem engedné naponta, csak alkalmakkor. Hiába mondom neki, hogy mindenki ezt csinálja, és hogy ez nem is sok smink (a kortársaimhoz képest) nem érdekli. Mivel, hogyan tudnám elérni, hogy mégis megengedje a napi sminkelést?

2016. aug. 4. 20:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
én csak azért nem ajánlom, mert utána annyira megszokott leszel kisminkelve, hogy mások, de még te is, furának fogod tartani magad természetesen. 16 éves lány vagyok, tapasztalatból beszélek, viszont kicsit képmutatónak tartom magam emiatt, mert én is sminkelek valamennyire, de én csak szemceruzát használok semmi mást. szerintem ennyi minden, amit felsoroltál felesleges. szájfény, pirosító... na ezeket pl. tényleg csak néha-néha használd szerintem.
2016. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogja magát furának látni. Nem Lady Gaga sminkben menne, hanem normálisban.
2016. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Szia:) én is csak ősszel leszek 15, és használok alapozót a pattanások miatt (ha sok van), korrektort, ha csak enyhén vagyok bőrhibás, a szemöldökömet szoktam kitölteni ilyen porral, hogy ne tűnjön ritkának, és szempillaspirál. Szerintem ennyit igazán lehet középiskolába. Néha föl szoktam vinni egy kis pirosítót, vagy ne adj Isten tust, de szerintem ezek már teljesen feleslegesek, mert -ahogy az előző válaszoló is írta- nagyon furcsán fogsz kinézni, ha éppen nincs rajtad tus. Én az ajkaimra nem is rakok semmit, max ha néha száraz ajakápolót. Szerintem a mindennapi sminkem visszafogott, és nem is sokat változtat rajtam, mutasd meg anyudnak, hogy hogyan néznek ki rajtad a legalapvetőbb termékek, és ha nem változtat sokat, akkor talán nem fog ügyet csinálni belőle:)
2016. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy, anyukád tud normálisan gondolkodni, te nyilván csak azt látod hogy mindenki sminkel, akkor neked is kell...

Aztán mit érsz vele? Tönkremegy a bőröd az alapozó miatt, mert nyilván 14 évesen nem fogod megvenni a jó minőségűt, mert arra pénzed sem lenne... csak valami káros vacakra. És minek is mindez? Szebb akarsz lenni? Arra egy korrektor is épp elég, hogy elfedd a bőrhibáid.

2016. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16 eves lany vagyok. Mikor bekerultem kozepiskolaba, ugyanazt a "hibat" kovettem el amit te is akarsz tenni.

Napi szinten festettem magam, es a vegen oda jutottam, hogy nagyon csunya borom lett az alapozotol es ket evembe telt, hogy helyrehozzam.

En ajanlani tudom, hogyha tenyleg szeretnel alapozot hasznalni, akkor dragabbat vegyel mert az nem rontja annyira a borod, sot van olyan alapozo ami segit a borodon. En most mar csak telen hasznalok alapozot a Maybellinetol. De amennyiben megteheted, mert szep arcod van akkor csak korrektort hasznalj a szemed ala es az esetleges borhibakra.

A szemeidet meg tenyleg eleg ha csak gondorited es spiralozod, es neha tussal is kihuzhatod vagy akar valami nude szint tehetsz a szemhejaidra.

A pirositot meg azt mondom inkabb keruld, reggel furcsa az almos arcon es delutanra lekopik.

En inkabb a ruzst hasznalnam, szajfeny helyett. Nezz korul, szebbnel szebb matt ruzsok vannak.

Beszeld meg anyukaddal, hogy nem vinned tulzasba csak ombizalmat szeretnel nyerni a smink altal es ki szeretned emelni a termeszetes szepseged. Biztos engedni fogja!

2016. aug. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából BB krémet használok alapozó helyett, az mennyiben jobb (ha jobb)?
2016. aug. 5. 16:21
 7/12 A kérdező kommentje:
* alapozóként
2016. aug. 5. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a BB krém fényévekkel jobb. Nem károsítja a bőrt és ez igazából színezett hidratáló. A szájfényt és a pirosítót hanyagold. A szájfény helyett baby lips vagy labello, természetesebb hatást nyújt és eny idő után anyudnak sem lenne olyan feltűnő. :) 14/L
2016. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sokkal jobb a BB krém de a márka nem mindegy.. A garnier a legjobb.. legalabbis szerintem

Én azt csinálnám h fokozatosan sminkelnem magam.. Eloszor csak bb krém aztán később szempillaspiral es közben ő is hozza szokna (remélhetőleg). Szerintem pirosito nem kell. 20/L

2016. aug. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A szájfény helyett inkabb matt ruzst használj.. Az a divat es nagyon jol is nez ki
2016. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!