Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor van a születésnapotok?...

Mikor van a születésnapotok? Nem le év, csak hónap/nap. Tartotok mindig szülinapi bulit?

Figyelt kérdés
Kezdem én: augusztus 5. Én személy szerint nem szeretem a szülinapi felhajtást.Örülök,ha kapok tortát és felköszöntenek.Az ajándéknak is örülök,viszont nem szeretem a bulikat.A meglepetés buliktól meg egyenesen kiráz a hideg.
2019. jún. 25. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
augusztus 6. Kb.háromszor tartottam bulit, általában nincs se kedvem, se hangulatom ünnepelni.. Nem igazán tartom többre a saját születésnapomat az év bármelyik másik napjánál.
2019. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Március 13. És ugyanúgy vagyok vele, ahogy te.
2019. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Augusztus 17.

Bulit nem tartok soha. Én magam kiválasztom azt a pár embert, akikkel szeretném megünnepelni egy finom ebéd, és utána egy jó beszélgetés mellett (lányom, vejem, férjem, anyukám).

2019. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szeptember 15. Azt sem szeretném, ha megemlítenék, egyrészt valahogy rosszul viselem, hogy öregszem, másrészt egyébként is zavarban vagyok, ha köszöntgetnek.
2019. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szeptember 8. Nem tartok bulit. Családommal szoktunk tortàzni, beszélgetünk. Ennyi. Kisebb ajándékot szoktam kapni. Már nem igazán érdekel ez a szülinapos dolog :)

N

2019. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Október 24.

Volt, hogy tartottam bulit, sőt tartanèk is mindig, csak egyre kevesebb ember áll velem szóba. Aki meg szóba àll az is mind csak belèmrúgna meg próbál kihasznàlni. Én meg nem etetek, itatok senkit, akivel nem őszinte a baràtsàgom.

2019. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyjából írom, május vége.


Bulit sosem tartottam, örültem ha egyáltalán valakinek eszébe jut és felköszönt. Általában azok köszöntöttek fel, akik nem is ismertek, a barátaim leszarták.


28-29 körül már a saját családom is elfelejtette.


30 évesen megköszöntöttek, vettek tortát, de pont olyan beteg voltam hogy alig éltem.


Ajándékot gyakorlatilag gyerekként kaptam utoljára, de ez minden ünnepen így van. Ha kapok is akkor is valami személytelen hülyeséget. Olyan mintha senki nem ismerne, vagy nem is foglalkozna azzal, hogy mi is a hobbim, mi érdekel, minek örülök.

2019. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Március 25. Nem szoktam önszántamból bulit tartani, de muszáj, mert anyámék úgyis elhívják szűkebb családi kört...Párszor már mondtam nekik, hogy nem kell, de akkor is szervezkednek, mert "így illik"...

A poén, hogy kisebb koromban mindig mondtam nekik, hogy szeretnék szülinapi bulit, amire meg akarom hívni a barátaimat, de azt sose engedték...

2019. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Június 1., sajnos tragédiák miatt régóta nem ünneplem.
2019. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Március 5, hasonlóan vagyok mint te, sajnos sosem próbálhattam ki milyen lenne a buli de ki tudja? majd egyszer, azért legalább egyszer ki szeretnék sok minden próbálni.

Régebben én is örültem az ajándékoknak de már nem nagyon látom értelmét, mert ami kell azt úgy is meg tudom venni, egyébként meg olyan dolgokat kapok amiket amúgy sem fogok használni, nekem elég a torta vagy a süti is, legfontosabb hogy a család együtt legyen és mindenki örüljön, mondjuk azt látom a családomon hogy ez a kapcsolat már inkább csak felszínes, találjak valami munkát aztán...

Bocs hogy ezzel untatlak.

2019. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!