Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor van a születésnapotok?...

Mikor van a születésnapotok? Nem le év, csak hónap/nap. Tartotok mindig szülinapi bulit?

Figyelt kérdés
Kezdem én: augusztus 5. Én személy szerint nem szeretem a szülinapi felhajtást.Örülök,ha kapok tortát és felköszöntenek.Az ajándéknak is örülök,viszont nem szeretem a bulikat.A meglepetés buliktól meg egyenesen kiráz a hideg.
2019. jún. 25. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vissza térve még a szülinapra,inkább már úgy fogom fel mint ha ez is egy ugyanolyan nap lenne mint a többi, sokszor nem is érzem magamat ilyenkor boldognak, de gondolom velem lehet a baj,állítólag azért megyek ide-oda és azért akarok el menni mert magamtól menekülök ez szuper vagy is...
2019. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Január 12.

Nem tartok bulit, max 1-2 baráttal iszogatunk, kajalunk valamit és ennyi. Van egy női ikertestvérem, nővérem is pár nappal korábban született januárban, csak néhány évvel előttünk, szóval egyben szoktuk megtartani egy családi ebéddel. Torta van és csókolom. 🙂 31F

2019. jún. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szeptember 24.

Nem tartok bulit, nem írtam ki a facebookra sem.

Pedig nem vagyok introvertált, de nem szeretem az ilyen mesterségesen generált felhajtásokat magam körül, hogy most tessék engem kötelezően ünnepelni!

2019. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Április 5.

Nem tartunk szülinapi bulit.

2019. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!