Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Haa gátlásos, félénk vagyok,...

Haa gátlásos, félénk vagyok, akkor introvertált vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Én addig voltam ilyen amíg nem sikerült kezelni a szorongásomat.
2019. jún. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen
2019. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy az vagy de a gátlássosságot és félénkséget lelehet győzni, attól introvertált fogsz maradni. Az nem betegség.
2019. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, szeretnél társalogni/együtt lenni másokkal? Ha igen, de félsz, akkor szorongó vagy. Ha nem szeretnél, akkor lehet introveltáltnak nevezni.
2019. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
4-es biztos. Introvertáltak is vágynak társaságra, általában kevesebb de minöségibb kapcsolatot szeretnének.
2019. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Mi okozza a gátlásosságot benned/mitől félsz? Zavar, ha sok időt kell sok, nem túl közeli ismerős/ismeretlen társaságában eltöltened, vagy inkább azon görcsölsz, hogy az emberek kedvelnek-e és vajon mit gondolnak rólad?
2019. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sok embernek tévhite van az introvertáltságról. Nem csak azaz introvertált aki sose megy sehova. Az emberek 50% introvertált, köztük politikusok, színészek, zenészek akik szerepelnek több ezer ember előtt.

Ha egy introvertáltat bántanak, akkor fog visszavonulni az emberektől. Egy extrovertált ilyenkor pont túl nyomulos lesz.


Tehát kérdező, introvertált vagy.

Probálj kilépni a konfort zonádból apró lépésekkel, fokozatosan tágitsd a mozgás tered. Ha sose szolitasz meg senkit probáld meg. Útba igazitást kérsz az utcán, megkérdezed az eladó véleményét egy termékről. Probálj meg barátságos lenni, mosolyogj, köszönd meg de úgy, hogy érezzék, tényleg hálás vagy. Pozitiv visszajelzéseket fogsz kapni és meg jönn az önbizalmad. Olyasmit csinálj amit kicsit kényelmetlennek érzel de azért megy ha megerőltetted magad. Egy idő után természetesnek fog tünni és megint tudsz előrébb lépni. Építsd fel magad és fog menni a barátkozás, párkapcsolat is.


Mindig gondolj arra: Legroszabb esetben hülyének néznek! Ki nem szarja le egy idegen mit gondol? Legközelebb már jobban megy.


Ennyi amit veszthetsz!

2019. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha én idegeneknek beszólogatok az utcán és kocsiból ha valaki csúnyát mond egyszerűen bemutatok neki, akkor introvertált vagyok? Egyébként utálok az emberekkel társalogni, mert mind egytől-egyig hazudozik?

Akkor milyen vagyok én? Elég erős testalkatom van úgyhogy senki nem mer testi konfliktusba kerülni velem.

2019. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ettől még lehetsz introvertált.
2019. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak retardált vagy 8-as, túl jó környéken, gondolom meg sem érdemlik az ott lévő emberek, hogy baxogasd őket. Magyarország keletibb részein próbáld ki ezeket, hátha ott neked való közegre lelnél.
2019. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!