Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodom akkor is ha...

Miért ragaszkodom akkor is ha nem. Kellek?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon hosszú történet lassan 5 éve baratok vagyunk extrakkal barátnak a legjobb,hogy szeret ez biztos de nem szerelmes és én mégis ragaszkodom..már mindent megpróbáltam hogy tovább lépjek de nem sikerült.nem is értem ha mégis minden jól működik akkor miert nem lehet komolyabb ?ha távolodom közeledik ha közeledek tavolodik de ő is ragaszkodik hozzám csak nem annyira mint en hozza.

2019. júl. 1. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegenektől várod a választ erre? Mi lenne ha vele beszélnéd meg?
2019. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véleményt kértem nem választ !! Ő nem tudd erre válaszolni!
2019. júl. 1. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Az írásodban nem látom azt a részt ahol véleményt kérsz, simán csak leírtad mi a helyzet és feltettél egy kérdést hogy miért ragaszkodsz. Nem tudom miért ragaszkodsz. Ja meg azt is kérdezed hogy ha minden jól működik akkor miért nem lehet komolyabb. Ezt sem értem nekünk idegeneknek honnan kéne tudni. Vagy vele beszéled meg, vagy hagyd a fenébe. Ezen kívűl nem tudok más tanácsot adni de hátha majd egy másik idegen okosabb lesz nálam :)
2019. júl. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért ne tudna erre válaszolni? Szerintem nem akar. Ha közölné, hogy elég belőled a szex, az téged sem tartana sokáig mellette. Egyszer úgyis ráunsz, vagy ő csajozik be melletted.
2019. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
24 És 31 ez nem simán a szexről szól , életünk nagyon nehéz pillanatában is ott voltunk egymásnak. És a sok apró figyelmesseg..volt hogy egy kérek evet nem is találkoztunk..
2019. júl. 3. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!