Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha valaki csupa negatìv dolgot mondana rólatok, de mikor találkoztok mosolyogna?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 11:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem akarnám, hogy az életem része legyen. Leépíteném vele a kapcsolatot.
2019. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanezt csinálják a hírességekkel is. Nevetnék rajta, hogy van egy rajongóm.
2019. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A találkozáskor a mosolygás nem a másikat mutatja meg, hogy arról a másikról mit gondol az illető, hanem hogy ő milyen. Hogy találkozáskor mosolyog.

Ettől még a véleménye lehet rossz arról akire rámosolygott.

Ahogyan fordítva is, lehet hogy nem egy mosolygós típus az illető és nem szokása mosollyal köszönteni a másikat, de ettől még szeretheti az illetőt, vagy tisztelheti. Én a köszönéskor mosolygós típus vagyok, ez önkéntelen dolog nálam. A párom meg pont a nem mosolygós csapatba tartozik.

2019. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
Az van,hogy én semleges arcot vágnék,ha ilyen elofordulna velem.Egyszerűen nekem senki ne húzza ale a negatív sza*_$rságaival az életemet.Szeretek pozitív lenni.Ha valami kilendít ebből az állapotomból, szerencsére mindig vissza tudom magamat lendíteni.Ezekkel az emberekkel nyilván nem állnék le beszélgetni kb.soha.Ne aggódj,nem te vagy a hibás.Nem tudsz vele mit kezdeni.A saját dolgaidért,gondolataid ért te vagy a hibás,a másikéra nem vagy befolyással.Jellemhiba,amin lehet változtatni,ha nagyon akar az ember,de hidd el,az melós,a saját jellemünkért dolgozni annyira nehéz,hogy nem sokan kezdenek neki.
2019. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kétszínű, nem kell róla sokat gondolkodni, sajnos nem lehet vele túl sok mindent csinálni, görcsölni rajta meg igazán kár, amint lehet távolítsd el az életedből, ha nem lehet, akkor meg csak tudd kiben bízhatsz
2019. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kétszínű, ennyi az egész. Nekem ilyen ember nem kell az életembe, szóval nem foglalkoznék vele.
2019. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Épp ezért nem tartom a kapcsolatot szinte senkivel sem. Ilyen a társadalmunk, és amíg nekünk ez kell, addig is fog ez maradni...
2019. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!