Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember a hobbijára költ,...

Ha az ember a hobbijára költ, azzal mi a probléma? Jobb, mintha cigire, vagy alkoholra, vagy drogra költené.

Figyelt kérdés
Imádom a számítógépeket, állandóan tuningolom a sajátomat, a felszereléseket, stb.. Emiatt évente körülbelül 1 millió forint értékben adok ki ezekre a dolgokra. Ugyanakkor mivel ez a hobbim, ezért nem értem, hogy néhány ember miért problémázik ezen, beszólogatva, hogy "de sok pénzed van b*zdmeg".
2019. júl. 6. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a titok, hogy egyáltalán nem kell foglalkozni mások véleményével.
2019. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez számukra felesleges kiadás és nem értik meg, miért költesz rá. Nem kell erről beszélni nekik és kész.
2019. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnét tudják egyáltalán hogy mennyit és mire költesz?
2019. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A problémázóknak nem kell az orrára kötni, hogy mi a hobbid, és emnnyit költesz rá.
2019. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Azért sok ember örülne, ha egyáltalán meg tudná keresni azt az évi 1 millát, nemhogy elverni bármilyen hobbira, vagy akár piára.


Inkább az a kérdés, hogy akik ezt szóvá teszik, azok egyáltalán honnan tudnak erről. Ha közvetlen család, akkor családi problémaként kezelendő a helyzet. Ha nem, akkor meg azon kéne gondolkoznod, hogy kell-e fűnek-fának ezzel dicsekedni. Csak irigyek lesznek. A saját örömödre van, tartsd meg magadnak.

2019. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A nagyszájú családomtól, akik arról híresek, hogy világgákürtölik azt is, milyen színűt wc-zik a másik.
2019. júl. 6. 18:39
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Én havonta költök ennyit a hobbimra.
2019. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs számla látható helyen, nem tudhatják mi mennyibe került.
2019. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor a családoddal se közölj semmit. Én se közlök semmi érdemlegeset ugyanezen oknál fogva.
2019. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert ők értelmetlennek tartják, nekik sok az, nekik nincs ennyi pénzük, stb. Nekem egyik kollégám akadt ki azon, hogy minek dobok ki 14ezret kondibérletre. Az anyja πcsájáért, azért.
2019. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!