Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember a hobbijára költ,...

Ha az ember a hobbijára költ, azzal mi a probléma? Jobb, mintha cigire, vagy alkoholra, vagy drogra költené.

Figyelt kérdés
Imádom a számítógépeket, állandóan tuningolom a sajátomat, a felszereléseket, stb.. Emiatt évente körülbelül 1 millió forint értékben adok ki ezekre a dolgokra. Ugyanakkor mivel ez a hobbim, ezért nem értem, hogy néhány ember miért problémázik ezen, beszólogatva, hogy "de sok pénzed van b*zdmeg".
2019. júl. 6. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az évi 1 milliót kicsit én is túlzásnak tartom. Kvantumszámításokat végzel a számítógépeden, vagy mi az oka ami miatt ennyit ráköltesz?
2019. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tudnád mennyit költök autóra...

Egyébként meg próbálom minél inkább ignorálni

2019. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Te dolgozol meg érte, így azt csinálsz amit akarsz.
2019. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Le kell szarni. Szerintem évente 3-400e forint a küzdősportom cakkpakk, és ezek a legjobban elköltött forintjaim!
2019. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak az ostoba prolik foglalkoznak állandóan azzal, hogy a másik mire költi a pénzét. Azért, mert irigyek arra, aki nem az ő proli szintjükön vegetálva tengeti a tyúkszaros életét.
2019. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!