Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő megüthet egy férfit az...

Egy nő megüthet egy férfit az nem gond, de fordítva az miért probléma?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 12:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2%
Mert. Nincs kiskapu.
2018. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Mióta probléma fordítva?

Mondj egy híres nőverőt, akinek tönkrement a karrierje azért, mert kezet emelt egy nőre.

2018. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Mert férfi nem üthet nőt. Ennyi.
2018. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Én ezzel sosem egyeztem. A nők egyenlő bánásmódot akarnak, de csak tejben szabad őket füröszteni. Ha én kezet emelek egy férfira, akkor ő is kezet emelhet rám, és fordítva. De az ilyen módszereket nem tartom helyesnek. 26/N
2018. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem mindegy, hogy egy erős férfi kap egy gyenge csicskapofont, vagy egy törékeny nőt vágnak a falhoz.
2018. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
A hapsiknak mindetn ki kell bírni fizikálisan. Én szvesen lennék egy nő próbabábuja:).
2018. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
hát probléma... nem joghoz tetted. Probléma, ha agresszív egy nő és visszaél azzal, hogy a jog őt automatikusan törékeny gyönge ártatatlan báránykának tartja, a férfit meg brutális oroszlánnak. Visszaél vele és vagy üt-ver, vagy lelki-terrort alkalmaz. A férfi egy lehetősége: kerüli nagy ívben az ilyen némbert. Szelíd, kedves, megértő nőt keres, akivel ő is szelíd, kedves, megértő. Ha körülnézek látom, hogy jé, ez ilyen is lehet.
2018. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy nem probléma nem bünteti a törvény de én ettől függetlenül úgy orcán vágtam a kedves barátnőmet ezért hogy örökre megtanulta szerintem, hogy ilyent ő sem csinálhat büntetlenül :)


Utána szakitottunk, de nyilván azért mert nő valaki ha a világ le is szarja hogy rájuk is törvények vonatkoznak én attól független személy szerint nem fogom.


Ennyit tudok mondani, és nyilván nem azt mondom hogy most akkor kezd el verni az asszonyt :D


1-2-3 szor elmegy, meg attól is függ hogyan üt stb stb...

2018. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem baromira nincs rendben az sem, ha egy nő üt meg egy férfit. Pont ugyanannyira megalázó és felháborító, mint fordítva.

Természetesen nem mindegy, hogy egy pofon, vagy addig üti egyik a másikat, amíg mozog, de én alapból nagyon ellene vagyok a testi erőszaknak. (A lelkinek is egyébként)

Sok filmben látok olyan, hogy a hölgy pofon vágja a férfit, utána meg kibékülnek és happy end. Hányni tudnék tőle.

2018. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

# 9/9 egyébként kajak, legtöbb filmben ezvan :D


Találkoztam pontosan 2 hete egy lánnyal amit viszont nem tudtam hova tenni...bármit próbáltam nem akart volna összejönni velem.


Majd erre a szóra figyelt csak fel "szerintem ha veled lennék mindennap jól elvernélek, utána meg megb**lak" nyilván nem gondoltam komolyan meg akkor már a csaj sem kellett viszont ami érdekes volt, hogy ez tetszett neki.



Szóval érdekes világot élünk...én is azt mondom amúgy, hogy ez nem okés.

2018. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!