Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki azt mondja" ne adjak a...

Aki azt mondja" ne adjak a hajléktalannak "az végiggondolta már, hogy ha senki nem adna egyes hajléktalanok éhen halnának, mert pl. nem is tudnak már dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 08:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Én kérek! Adsz?
2019. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Ha lenne adnék.Jajj de tudtam hogy még engem fognak betalálni mert kiakadtam egy ilyen aljas hozzállásra.Tipikus legalja szinvonal hogy még azt fikázzák aki nem vesz egy kalap alá mindenkit .Jesszusom.Attól hogy sokan mondtok baromságot még nem lesz igaz.
2019. júl. 9. 15:12
 33/39 A kérdező kommentje:

""Mitől lettél olyan ideges kérdező? Hirtelen hogy kibújt belőled az ember!

." Szándékosan félreérted/magyarázod amit mondtam.Szánalmas hogy nem is arra reflektálsz amit mondtam hanem próbálsz valami hátsó szándékkal találni valamit ami nincs is ott.Képzeld el elfogadhatatlan hogy egy kalap alá vesz valaki mindent hajléktalant és ezt igen szóvá is teszem durván és ezt összemosod azzal hogy szociálisság meg egyéb az csak a te cinikus hozzállásodat mutatja."

2019. júl. 9. 15:16
 34/39 A kérdező kommentje:
Lehet valaki szociális attól hogy durván ki akad arra aki ilyen aljadék módon belerug egy olyanba is aki nagyon rossz helyzetben van(pszichopátia)
2019. júl. 9. 15:17
 35/39 A kérdező kommentje:

"Pont az ilyen buta, hiszékeny emberek miatt kéregetnek, mint a kérdező. Nálunk van a családban hajléktalan, számtalanszor eljátszotta a bizalmunkat.


A többi sz..rházival lakik a hajlesz szállóban, mert a munka büdös. Már senki sem akar segíteni rajta. Ha haldoklana az utcán, inkább még kettőt bele is rúgnék." Ritka egy aljas egy rosszhiszemü dög vagy.Képzeld nem mindenki rossz szándékkal kéreget te üldözési mániás barom

2019. júl. 9. 15:19
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban dolgozom. A masszív alkoholistától a cukorbetegen át a szellemi fogyatékosig minden van itt. Ha ők képesek dolgozni, akkor nekem senki ne mondja, hogy a hajléktalanok 99%-a ne lenne rá képes.
2019. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ahogy látom megint csak a munkaügyis bombanős kérdező tolja a hülyeségét... :D
2019. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről hadobálsz semmiféle munkaügyi meg bombanős kérdésem nincs.
2019. júl. 10. 07:53
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor haljanak éhen, kit érdekel?
2019. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!