Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha képtelen...

Mit tegyek, ha képtelen vagyok elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Mindig amikor már épp ott tartanék, hogy pozitívan látom magam, benézek valami nagyon fényes helyszínen egy tükörbe és sokszor annyira elmegy a kedvem, mint pl most, hogy később sírva is fakadok a látvány miatt.

2019. júl. 9. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt én is átéltem, sőt mai napig is van hogy átélem.

Az elfogadás az önbizalom, az önbecsülés az mind mind egy folyamat része. A lényeg, hogy nem szabad a saját gondolataidnak hinni, mert sokszor felnagyítjuk mi a saját külsőségi hibáinkat, ami másnak meg épp tetszene. Lazíts egy kicsit a lényeg hogy ne bántsd magad és a negatív gondolatokat pedig szépen felejtsd el.

Meditálj, hallgass zenét, pozitív megerősítéseket..stb

Nekem ezek mind rengeteget segítettek sőt, DE nem lehet siettetni és nem egyik napról a másikra alakul ki. Fel a fejjel. Tudom min mész keresztül, van kiút és ezeket a dolgokat ne nehézségként hanem kihívásként/feladatként fogd fel. :) 22/F

2019. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínűleg felnagyítom, csak úgy érzem, hogy a saját nememben kérdőjelez meg, ahogy kinézek. Egyébként 23 éves vagyok, s eddigi kapcsolataimba azért menekültem, hogy elfogadást és megerősítést kapjak. Így most egyedül próbálom rendbe rakni valahogy a testképem, de nem igazán megy.
2019. júl. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!