Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak a gyerek nélküli emberekt...

Csak a gyerek nélküli emberektől kérdezem: akarsz gyereket, igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Igen,vagy nem ez legyen a lényeg. ha kifejted a gondolatod ok

De ha már van vagy befolyásolni akarod a számokat vagy mániákus gyerekutáló vagy légyszi hagyd békén a kérdést( vagy írj nem-et).



2019. júl. 14. 00:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
73%
nem, később sem
2019. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
90%

Nem szeretnék. Alkalmatlan vagyok a gyereknevelésre és önző is vagyok. Nem akarom a legjobb éveimet feláldozni, szeretek utazni és szeretem, hogy azt csinálok amit akarok.

A férjem is ugyanígy van vele.

2019. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyet szeretnék vagy nem szeretnék.


Ha megtalálom hozzá a párom és biztosnak érzem a kapcsolatunkat, akkor 27-35 éves korom közt szeretnék egyet.

Ha úgy alakul, hogy egyedül maradok vele, el tudnám tartani, nem nélkülözne. -nekem ez volt hozzá a másik feltétel, ami már megvalósult.-


N24

2019. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Minek?? Még hivatàsom sincs.
2019. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
97%
Azért megkérném azt a kedves válaszolót, aki privátban anyázik, amiért nem szeretnék gyereket, hogy a saját, illetve a párja méhében kotorásszon, ne idegenekében. Senkitől nem veszek el semmit azzal, hogy nem szülök gyereket, nem tartok láncon egyetlen családcentrikus, gyerekimádó férfit sem és nem kínzom azzal, hogy nem szülök neki.
2019. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Beszédes hogy a vàlaszadók többsége nem akar gyereket. Persze ez a gyk de érdekes adat.
2019. júl. 14. 18:11
 27/44 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként én se értem, hogy miért vannak többségében, akik nem akarnak gyereket.


Bár én se akarok, de ettől még nem értem. :D


Nálam is játszik amúgy az az indok is, hogy (lehet, hogy önzőség, de) durva dolog elképzelni, hogy kvázi mindent egy másik embernek rendeljek alá.

Kezdve a terhességgel: az ember nincs jól, később egyre nehezebben mozog, könnyen lehet, hogy nem sportolhat, a munkából kiesik egy időre.

Utána nem alszik rendesen, mert fel kell kelni a gyerekhez; olykor halálra aggódja magát, ha a gyerek pl. beteg.

Aztán ő eszi a kevesebb gyümölcsöt, a kevesebb tortát, a pénzének, idejének,életének nagy részét alá kell rendelni a gyereknek.

Nincs annyi sörözés, teljesítménytúrázás, barátokkal közös sport és utána sörözés. Néha-néha, amikor a gyereket le lehet passzolni, de utána meg rohanni kell haza mégis.


El nem tudom képzelni, hogy így éljek... Persze ez is változhat, sőt, valahol reménykedem, hogy fog is.


26/N

2019. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Most úgy gondolom hogy nem, és szerintem ez később sem fog változni.


24/N

2019. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
8%
Valahol szomorú, hogy az emberek azért nem szeretnének gyereket, mert túl önzőek... és nem a gyerek miatt szomorú, hanem azért, mert ez is azt mutatja sajnos, hogy az emberek egy jelentős részét semmi nem érdekli csak önmaga.
2019. júl. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
87%

Ez eddig se volt másképp, viszont legalább mi bevalljuk és nem vállalunk egy gyereket, hogy tönkre vágjuk az életet azzal, hogy pocsék szülei leszünk.

Az én szüleim is megfontolhatták volna jobban...

2019. júl. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!