Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon csendes, illetve...

Nagyon csendes, illetve gátlásos férfi vagyok, mi lesz velem az életben?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden munkakör igényel annyi kommunikációt, pl. ha irodában tevékenykedsz majd, akkor alig kell szólnod valakihez. A csendes és gátlásos jelzők pedig nem feltétlenül negatívak, nekem például ezerszer szimpatikusabb egy ilyen férfi, mint egy nagydumás, önelégült, mert én is hasonló vagyok lányban.
2019. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem lesz csajod se csalàdod.
2019. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az
2019. júl. 16. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem leszel tipikus karrierista, másokon át törtető ember, illetve nem annyira biztos, hogy jó választás lenne ügyfelekkel dolgoznod.


Család terén annyi, hogy két extrém csendes-gátlásos férfi ismerősöm van, egyiküknek most lett 2 éves a kislánya, a másik pedig eljegyzés és esküvő között tart éppen a párjával.

2019. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze... csak ezek tipusok vannak, a csendes gatlasos ferfi es a nagydumas tapló. Hagyjuk mar... kerdezo, ha boldogulni akarsz fejleszd magad. A hatarozatlansag gatlasossag meg fogja keseriteni az eletedet. A jo hir, az hogy lehet rajta valtoztatni. Onismeret es szorgalpm kell hozza. Keresd meg mik a hibaid, mik azok amik miatt nincs onbizalmad. Pl gyenge vagy? Akkor edz. Nem tudsz jol fogalmazni? Olvasgass. Tudom sablonduma de csak ez segithet
2019. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyre figyelj, soha ne hagyd, hogy kihasználjanak, vagy lehúzzanak. Én is ilyen voltam és betaláltak aljas patkányok, akik mentálisan és anyagilag is padlóra küldtek, kihasználva, hogy gyenge voltam és hagytam magam. Szóval egy jószívű, naív barom voltam.
2019. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!