Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mennyit szólnak a...

Neked mennyit szólnak a szüleid az életedbe?

Figyelt kérdés

20 év körüliek! Nektek a szülők mennyit szólnak az életedbe?

Egyetemre járok,még a családommal élek. Van megtakarításom (nem szülői zsebpénz stb.) ,viszont a szüleim mégis bele szólnak az életembe

.Legjobban olyan dolgok miatt szólnak,hogy miért megyek el otthonról,ne menjek ide-oda stb. Úgy kezelnek mint egy 17 évest. Pedig ügyeimet én intézem,nincs szükségem segítségre.Felelőségteljesnek tartom magam.

Sajnos anyagilag nem tehetem még meg,hogy elköltözzem.

Mit tehetnék?


2019. júl. 17. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már 20, de amikor annyi voltam, a szüleim semennyit nem szóltak bele. Vagyis anyum. De ehhez az kellett, hogy diákmunkából, és diákhitelből én magam tartsam fent a dolgaimat, teljesen el voltam már függetlenedve tőle. Nem is laktunk együtt, én kollégiumban voltam, haza csak látogatóba jártam évente pár napra. A mindennapos telefonok alatt sosem szólt bele az életembe. Nem ő fizetett, nem neki hegedültem.

Amíg el nem költözöl, addig ez lesz, el kell viselned, vagy kompromisszumot kötsz vele ( a kompromisszum ez esetben az, hogy te is és ő is enged valamiben a másiknak)

2019. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

26 vagyok, de kb 14 éves korom óta nem szólnak bele abba mit csinálok

20 éves korom óta dolgozom főállásban, szóval anyagilag sem függök tőlük

2019. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok ugyan, de kb engem 15ként kezelnek. Amíg egy fedél alatt élsz velük a legtöbb szülő sajnosbeleszól abba, amit csinálsz.
2019. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!