Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írhatott ilyet?

Miért írhatott ilyet?

Figyelt kérdés
Egy lányhaverommal szoktunk a face-en chattelni. Többször is ő írt rám, videókat küld, zenéket, hasonlók. Egyszer csak ilyet írt, hogy a barátnői azzal szívatták, hogy én már biztos azt gondolom, hogy bejövök neki, azért szokott írni, majd közölte velem, hogy ez nem így van, nem ezért szokott írni. Én meg csak pislogtam, hogy ez meg mi?

2019. júl. 18. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de az írásod alapján azt gondolom, hogy:

1. nem vagy 14-nél több

2. baromira unatkozol, hogy idehányod a hülye kérdésedet

3. messze van még az ősz

2019. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsonek igaza van
2019. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy rájött, igaza lehet a barátnőinek, és jelezni akarta, ne értsd félre, csak haver vagy, vagy bejössz neki valóban, és így akarta ráterelni a témára a szót. Vajon mit reagálsz rá.
2019. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert sok esetben az a felfogás, hogy, ha valaki egy valakinek keresi a társaságát sokszor, aki ellentétes nemű, akkor biztos bejön neki és, mivel nem jössz be neki és a barátnői is szivatták, gondolta, lehet te is azt hiszed.
2019. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!