Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas a társadalmi...

Miért ilyen magas a társadalmi elvárás a lányok részéről a fiúk felé?

Figyelt kérdés

A pasi nézzen ki szuperül, legyen macsós, kisportolt, járjon kondiba, táplálkozzon egészségesen, éljen salátán, legyen gazdag, legyen menő stb.

Bizonyára a fiúk nagy része is támaszt elvárásokat a lányok felé, de azt látom sok fiú beérni egy átlagos lánnyal, csak úgymond ,,legyen már valaki"... A lányok sokkal válogatósabbak.


Szóval lányok? :)



2019. júl. 24. 14:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts. Mindkét nem túl tudja tolni, de kinek mi számít, milyen az ízlése, bele illik-e az életébe stb. Ezek a gazdag, menő, sportos dolgok együtt véve inkább csak a ribik elvárása. Kinek mi a fontos...nekem pl a fent felsoroltak közül egyik sem számít.
2019. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Miért? Mert megtehetjük. Mert úgyis kellünk valakinek. Ezt végül is ti csesztétek el. (:

Ha ti is jobban válogatnátok, nekünk is jobban meg kéne gondolni, kit építünk le.

2019. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem már az is elég lenne ha legalább egy jellemző lenne az átlag férfiakra, de nem.......


Az meg igazságtalan elvaras hogy élj egészségesen? Mi vagy te, 5 éves? Ez a háziorvosod elvárása is, nagyokos.


Gazdag férfi meg hol az istenben van? Komolyan mondom ez a gazdagmacsó férfi olyan nektek mint valami mumus...


Egyébként miért akartok igénytelen disznók lenni? Oké, azt értem hogy ti vagytok a nők kuuuuuuuurvanagy igazságtalanságának az áldozatai, de miért jó megrekedni a kanapén pizzát zabáló, ambiciótlan emberi selejt szintjén?

Ez jó nektek?


Szóval fiúk? :)

2019. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, én ha végignézek azokon a fiúkon, akiknek barátnőjük van, nem csak azokat látom, akik macsók, gazdagok, konditermesek. Tekintve hogy a társadalom nagy részét nem a gazdag macsók teszik ki. A legtöbb lánynak annyi az alap elvárás hogy legyél ápolt, legyen kellemes a személyiséged (mert ki akarna veled lenni nap mint nap ha kiállhatatlan vagy) és legyen pár közös érdeklődési kör.
2019. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Ezek alapok,egy férfinek kötelessége karriert építeni,ambícióinak lenni,erősnek egészségesnek lenni.

Plusz ha egy lány piacképes ergó kelendő akkor nyilván szűrni fog meg válogatni.

Ez egyértelmű nem azért izzad a konditeremben,meg diétázik,hogy átlag jóska élvezkedjen rajta,vagy valami nyikhaj/dagadék gyerek.


Megteheti válogathat.


DE te is tehetsz magadért válj piacképesség és te is tudsz válogatni,csak te sem érnéd be dagi marikával meg átlag irénkével akinek rövid a haja.


Ehhez azonban tenni kell,hogy igazi vonzó nő szóba álljon veled.


Úgy,ahogy egy fejlesztő akinek van több év gyakorlata jogosan kéri a 7 számjegyű fizut, egy közmunkás meg örüljön,hogy enni kap.


Ez a lényeg.


Ahhoz,hogy piacképessé válj:

1. konditerem

2. étrend

3. karrierépítés

4. Élménydús élet

5. Ruhatár frissítés

6. kéthetente fodrász

7. KÜLÖN LAKSZ,nem lakótársakkal,nem szülőkkel hanem EGYEDÜL KELL laknod

8. szolárium is mehet

9. Tudj élni,legyen társasági életed

2019. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

Elvárások egy férfi felé:

-nézzen ki normálisan: legyen ápolt, járjon tiszta ruhában, sportoljon (nem muszáj kondizni), ne hagyja el magát, ne legyen feltűnően alacsonyabb a nőnél, akinél próbálkozik. Lehet vékony, "macis", vagy izmos, mindhárom tetszik sok nőnek. Lehet kisfiús vagy férfias arca, mindkettővel talál olyat, akinek pont ez a zsánere. Lehet szakállas, borotvált, hosszú vagy rövid hajú, ha jól áll neki, akkor egyik sem okoz hátrányt.

-táplálkozás szempontjából egyen, amit szeret, de figyeljen a mértékre és igyekezzen egészségesen táplálkozni

-anyagi szempontból legyen önálló, nem feltétlenül gazdag. Legyen munkahelye, ne szórja el a fizetését hülyeségekre, lehessen vele tervezni, egyenlő arányban szálljon be a kiadásokba, mint a nő

-a "menőség" nem tudom mit jelent, de szerintem elég, ha valaki mentálisan egészséges, van önismerete, céljai, tervei, elképzelései, érdeklődése


Elvárások egy nő felé:

-kinézet: legyen vékony, sportos alkata. Legyen max 170 centi magas, mert a magas nők állítólag férfiasak. Legyen hosszú, dús, ápolt haja, hibátlan arcbőre smink nélkül. Legyen nőies, kislányos arca. Legyen közepes melle, vékony dereka, széles (de nem túl széles) csípője, kerek feneke még 3 gyerek után is. Legyen mindenhol borotvált, de inkább gyantázott, mert akkor nem lesz borostás 2 nap után. Hordjon változatos, divatos, szexi, nőies, testhezálló ruhákat, szoknyákat, magassarkút és mindig legyen jó illata.

-táplálkozás: mindegy, csak ne hízzon el

-anyagiak: ne keressen túl sokat, mert akkor a férfinak kisebbségi komplexusa lesz. Pont annyi fizetése legyen, hogy a randikon mindig felezni tudjanak és elég legyen ahhoz, hogy a férfinak egy fillért se kelljen költeni rá, mert akkor aranyásó.

-személyiség: legyen mindig kedves, mosolygós, cuki. Ne legyen túl határozott és/vagy intelligens, mert az zavarja a férfit a férfiasságában, engedje magát terelgetni, vezetgetni, babusgatni. Mindig legyen szexre kész, legyen szexuálisan nyitott, szeresse az orális, anális szexet és a párja minden fétisét. Legyen barátságos, nyitott, élvezze a társaságot, szeressen utazni, bulizni.

Két lehetőség van: ha a kinézetre vonatkozó kritériumok mindegyike teljesül, akkor a többit nem kell figyelembe venni, mert egy szép nőnek mindent és bármit elnéznek minden más téren. Ha nem teljesül minden, akkor a többivel tud kompenzálni.

2019. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy adonisz teljesen átlagos vagyok szerintem, de általában egyetlen egy dolog segített igazán hogy felkeltsem a nők figyelmét. Csakis akkor keltett bennük érdeklődést, vonzalmat irántam mikor úgy mond ösztönből jött. Ez pedig a mosoly volt. Van mikor nem bírom ki mosolygás nélkül és csak úgy jön belőlem az az őszinte mosoly hogy örülök a másiknak és ilyenkor szó szerint ők is úgy mosolyognak mint a tejbe tök :D Mondjuk nem megy mindig, tényleg csak úgy jön néha de imádják a nők. Szóval tapasztalatom szerint nem kellenek hű de nagy dolgok. Én úgy látom hogy amire igazán vágynak a nők a szívük mélyén(lehet a férfiak is? nem szoktam nagyon gondolkozni mit akarnak férfitársaim) az az igaz szerelem vagy legalább is azt tapasztalni, érezni hogy csak ők léteznek a másik világában hogy különlegesek. Na de ha máshogy látjátok ne kövezzetek meg még előttem rengeteg év tapasztalat ami arra vár hogy megtapasztaljam. :D Akinek ekkora elvárásai vannak szerintem azzal nem is érdemes foglalkozni(Egyébként nem baj ha vannak elvárások úgy értem mindenkinek joga van hozzá csak emiatt fölösleges a fenébe elküldeni a másikat meg haragudni.. csak el kell engedni és tovább lépni). Azért írtam ezt a végére mert kicsit úgy jött le a kérdésedből mintha haragudnál rájuk ha nem így van bocsi csak így érződik. Nincs kedvem kijavítani, de az elvárásoknál a hatalmas elvárásokra céloztam hiszen mindenkinek vannak elvárásai csak nem mindenki várja el tőled hogy legyél te Nagy Sándor. Tudom nem ide illő a Nagy Sándor hasonlat de nem érdekel eleget koptattam ujj begyeim. :D
2019. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

Nálam ez az egész párkeresés dolog messze nem az általatok leírt dolgoknál indult, magasról teszek mindenre, amit leírtatok, mégis én vagyok az, akinek cseszett jó kapcsolata van már jóideje.

Fejezzétek ezt be. Mindenkinek vannak saját, egyéni elvárásai, amihez igazából semmi közötök. Nem kell mindenkinek magára vennie, hogy egy másik mit gondol és mit akar. Nem rátok tartozik, hogy az ellenkező nemű tagok egyenként mit akarnak látni a másikban. Nem kell mindenkit utálni meg végletes skatulyákba zárni, foglalkozzatok magatokkal, legyenek elvárásaitok magatokkal szemben, egy egészséges kapcsolat ugyanis nem az itt felsoroltakon alapul.

2019. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem haragszom a lányokra. A fiúkra haragszom, mert lenézik azt, aki nem sportos alkat, mint ők.
2019. júl. 24. 18:52
 20/21 anonim ***** válasza:
97%
,,Nem haragszom a lányokra de a lányoknak teszek fel passzív agresszív kérdést amiben meg sem említem hogy férfi kollégáim lenéznek."
2019. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!