Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkóság az, hogy...

Szerintetek bunkóság az, hogy van aki chaten egy - ket nap elteltével válaszol egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Normális ez általában? Ők keresnek meg, üzlettel kapcsolatban.

Nem baráti vagy családi kapcsolat, kvázi idegenek. Messengeren Whatsappon.



2019. júl. 26. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Jéézusomm...
2019. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Normális, van, hogy egy hétig nem reagálok.
2019. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem az aki értetlenkedik itt, ő is egyszer megtapasztalja, milyen is amikor vár egy válaszra és se kép se hang mondjuk egy hétig. :)


Mondjuk miért is csodálkozom, jellemzően magyar temperamentum, tedd ki hadd hűljön...

2019. júl. 26. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Visszaírt azóta?
2020. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, a várakozási idő természetes. Sose lehet tudni mi is van a háttérben. Az igazi bunkóság az, hogyha írsz valakinek, mondjuk Facebook. Azon belül is valami ügyben, mondjuk olyannal aki ezzel meg ezzel foglalkozik és érdekel valami, amit megvennél, aztán válaszra se méltat, olvasás nélkül törli. De ez bárhol érvényes. Deviantart (itt már tapasztaltam olyat is hogy "Nem tudom ki vagy, nem is érdekel. Le vagy tiltva, így jártál.", holott egyáltalán nem volt sértő a kommentem mint beszélgetés kezdeményezés), stb...
2021. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!