Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy idegen srác a vonaton...

Ha egy idegen srác a vonaton végig a lábfejem bámulta az azt jelenti valószínűleg lábfétise van?

Figyelt kérdés

Ma este az utolsó vonattal utaztam haza Debrecenbe hétvégére. Könnyű papucsban voltam mezítláb és mivel elfáradtak a lábaim feltettem a szemben levő ülésre (papucs nélkül). A mellettem ülő srác pedig erősen bámulta, amúgy a körmemim bordóra voltak lakkozva. Később visszahúztam a lábam és a saját ülésemre felhúztam magam elé, akkor csak ilyen unottan fogdostam a kezemmel, szórakoztam az ujjaimmal (amúgy a kezemen meg feketére vannak lakkozva a körmemim), ez szintén nagyon tetszhetett neki, mert folyamat oldalra sandítgatott. Ezekből gondoltam, hogy lábfétises lehetett, ami alapból nem zavart volna, sőt, még örültem is volna ha meg mer szólítani, pl elkérni a számom, mer amúgy szimpatikus volt. Amúgy valamennyire mondhatni én is szeretem a saját lábam, mert sztem cuki, hogy ilyen pici, meg szeretem kilakkozni a körmöm, mezítlábas lábbeleiket hordani. Ti mit gondoltok erről az esetről?

19/N



2019. júl. 27. 00:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az volt, egy ilyen látvány engem is felhúzna bár mindig figyelek rá hogy ne bámuljak feltűnően. De ha bejön a srác szólítsd meg nyugodtan, abba nincs semmi ha te indítod az ismerkedést, hisz te is jól jársz vele :D
2019. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden bizonnyal.. De sajna nem én voltam, pedig debreceni vagyok. :D S eléggé szeretem ezt a dolgot.
2019. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
xD
2019. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
69%
Remelem az 5-os valaszadotol nem csak engem razott ki olyan szinten a hideg hogy legszivesebben felgyujtanam magam (miutan ot is felgyujtottam) LIKE WHY U EXIST?
2019. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Mázlista
2022. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14-es mi van azzal amit az 5-ös írt? Csak egy átlagos fétises tag, ezen az oldalon többszörösen hülyébbek vannak, ha neked ez kiemelkedőnek számít akkor elég új lehetsz itt :D


Kérdező, hát benne van. Én lettem volna kezdeményező ha tényleg jó lábaid vannak és aranyos vagy. Meg ez pozitív hogy nem állsz úgy hozzá mint sok csaj hogy betegesnek tekinti. Az is lehet hogy olyan mint én, nem egészen fétises, mert nem gerjed rá külön, hanem csak simán tetszik egy-egy cuki lábfej

2023. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem pont az ilyen nagyobb talpak izgatnak inkább, nem azok a bébi méretű 34-36-osak!
2023. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#5 hát ha nő lennék azért én is undorítónak találnám a láb/szagfétist, de annyira nem tudnék úgy tőle borzongani ha nem bébilábakról van szó főleg akkor nem!
2023. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bár ha nem olyan vékony a talp akkor a 34-36-os méret is jópofa, különlegességgel tölt el nagyon! ☺️☺️ (17 voltam)
2023. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Áhh dehogy
dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!