Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem vevők az...

Az emberek miért nem vevők az új dolgokra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most filmekre, játékokra. Ha jön valami új filmek vagy akár játék is ami valami új dolgok csinál az senki se érdekel, csak a 28 ezredik folytatás mindenből.

2019. júl. 27. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van.
2019. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem így van. Nézd meg pl. a Trónok harcát, Csernobilt, és a hasonló sorozatokat, milyen sikeresek lettek. Ezek mögött csak kullognak a sokadik Star Wars folytatások meg a szuperhősös filmek.
2019. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fèlnek tőle.
2019. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosság
2019. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De most kijön példának okáért egy jó film vagy játék és az embereket mégse érdekli, mert nem a megszokott
2019. júl. 29. 18:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Például most kijött az Übergáz c. film és senkit se érdekel de az újra forgatott Oroszlán királyra meg tódulnak befele pedig az kockáról kockára az eredeti rajzfilm
2019. júl. 29. 18:39
 7/8 he84 ***** válasza:
100%
Tévedsz kérdező és általánosítasz, nem mindenki ilyen. Csak mert te esetleg több ilyet tapasztaltál, az nem azt jelenti, hogy akkor csakis ilyen emberek vannak. Például én is láttam 1-2 új filmet. De ha valakit nem érdekel minden új, akkor nem. Az ő dolga és nem szép dolog elvárni, rávenni.
2019. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Az oroszlánkirályra én se mennék el, rettenetes, hogy állandóan megerőszakolják a gyerekkori emlékeimet. Undorítóan pénzhajhász szagú jelenség, hogy "felújítanak" mindent.
2019. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!