Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha valaki nem együttérző?

Baj, ha valaki nem együttérző?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj.
2019. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Totál általános. Csak nézz körül.

A nagy együttérzés kimerül néhány pofakönyv posztban. De mélyen, belül? Nem, ahhoz már több kéne.

2019. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ miben. Én pl nem vagyok együttérző a kilakoltatott devizahitelesekkel. És nem leszek majd az, a CSOK_osokkal se.
2019. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2019. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2019. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Miért lenne baj? Talán együtt kellene érezni az útját vesztett, vagy megkeseredett, elszomorodott, reményvesztett, vagy megalázott, feldühödött, nyomorult, szegény, vagy magányos emberekkel? Minek, szenvedjenek csak. Ha megdögölnek, akkor legalább nem kell nézni őket, és tudomást venni róluk.


Na most, hogy leírtam amit hallani szeretnének sokan, komolyabbra fordítva: intelligens, érző ember együtt érez. Mivel nem lehet boldog, amíg más boldogtalan. A többi mesebeszéd.

2019. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy nyálasnak kell lenni mindenkinek, de ha sokmindenkiből kiég ez a tulajdonság, akkor ne csodálkozzunk, hogy olyan a társadalom, amilyen.
2019. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3/7

Mi a baj a CSOK-osokkal? Miért dőlnénék úgy be mint a devizahitelesek?

2019. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!