Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen együttérző?

Anonymus0123456789 kérdése:

Miért vagyok ilyen együttérző?

Figyelt kérdés

Mostanában ráébredtem hogy nagyon furcsán viselkedek. EZ volt egész életemben, mert ahogy visszagondolok, mindig is ezt csináltam.

Bármi történt, akár tényleg hibás volt az adott illető sajnáltam, nagyon. Hogy meg is értsétek, pl.: októberben volt egy eset, hogy ültem a padon, viszont az adott fiú hajamnál fogva lerántott a padról, ráestem a lábamra, ami megzúzódott és elmozdult a csont, de én még is sajnáltam a fiút, amikor megkapta az osztályfőnöki figyelmeztetését. Óriási bűntudatom volt miatta, ahogy mindenki szidta, hogy milyen egy paraszt. Aztán voltak olyanok, hogy amikor valamit nem vittem magammal pl.: kirándulni amit vki ajánlott, attól féltem, hogy meg haragszik az illető, és emiatt nagyon nagy bűntudatom volt.

Kis koromban azért aludtam az összes plüssömmel, mert féltem, hogy megharagszanak érte. Miért lehet ez?? Minek lehet ezt nevezni?



2016. aug. 3. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyen a természeted...

vannak testvéreid? nem volt véletlen valami eset amitől ez kialakulhatott?


23F

2016. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*14/L
2016. aug. 3. 15:48
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen van testvérem.

Nem, nem nagyon emlékszem ilyenre..

2016. aug. 3. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a természeted, és ezen nem is nagyon tudsz változtatni. Én is hasonlóan érzékeny ember vagyok, szóval tudom, miről beszélek. 24/L
2016. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is akarok rajta változtatni.. Csak kíváncsi voltam, hogy ez miért van.. :) Köszönöm a választ! :)
2016. aug. 3. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet, de ez nagyon aranyos tulajdonság :D :)
2016. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok, csak fiúban. Ilyennek születtünk, ennyi. :) 20/F
2016. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!