Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha olyan a hangom...

Mit tegyek ha olyan a hangom a telefonban meg úgy az egész beszédem is mint egy fogyatékosnak?

Figyelt kérdés
Ràjöttem hogy tud olyat a mobilom hogy minden hivàst rögzitsen. Beàllitottam legyen igy úgyis àllàst keresek, még jól jöhet hogy vissza tudom hallgatni. Vissza hallgattam és olyan a hangom meg a beszédem mint egy fogyinak mi csinàljak?? Próbàlok koncentràlni ne úgy beszéljek de mégis. F

2019. júl. 30. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A telefon torzít. Ne azt vedd alapul.
2019. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a hangja, beszéde a valoságban, mint azt hallja beszéd közben.Vedd tudomásul, hogy ilyen, csak ha valami nagyon kirivot találsz, akkor akarj változtatni.
2019. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugy erzed nem csengett-zengett a hangod, nem volt benne lelkesedés? Ez csak az út eleje, míg élsz ezeregy sebet kaparsz magadon véresre önöstorozással, bár valljuk be, fájó szembesülni az ellengezőjével, amit magunkról gondolunk, amit szívesen hallunk másoktól, de amikor történik valami és ott szembesülünk a valósággal.


Néz meg a felvétel p/mbit átlagban 160kb/sc ez alatt torzít, nem adja vissza minőséget.

2019. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, valamilyen szinten mindenkinek furcsa visszahallani a hangját, hiszen mi nem vagyunk hozzászokva, a másik félnek viszont teljesen természetesnek, átlagos hangnak tűnik.
2019. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért hogy beszél egy "fogyi"?
2019. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!