Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme 2 illetve 4 évvel...

Van értelme 2 illetve 4 évvel idősebb lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok(1993). Idáig szinte csak idősebb lányokkal ismerkedtem mivel ők érettebbek a koromnál és nagyon nem szeretem ezt a bulizós egyetemi lányokat, túl komolytalanok számomra. Eddig az életemben az összes lány(beleértve a volt barátnőt is ) mind idősebbek voltak nálam. Az Egyetemen most találkoztam pár lánnyal akik nagyon kedvesek és komolyabbak a korombeliekhez képest aminek nagyon örülök, de 2 illetve 4 évvel idősebbek. A kérdésem az lenne,hogy lehetséges, illetve van e értelme velük ismerkedni és lehet e valami komoly ebből az ismerkedésből? nem nézhetnek "gyereknek" mert fiatalabb vagyok náluk? Az idősebb lányok többsége érettebb és ez az amiért sokkal vonzóbbak számomra, és mindig voltak is.
2014. okt. 3. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi tette indokolttá a születési éved zárójelben történő feltüntetését?
2014. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen jól tudod, hogy milyenek a korunkbéli lányok (22 vagyok), akkor azt is tudhatnád, hogy mi a válasz a kérdésre: bármi lehet, ez csak rajtatok múlik, de én nem hiszem, hogy sok esély lenne komolyabb kapcsolatra.
2014. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1: Biztos azért, hogy tudjuk melyik idősíkból érkezett.


Persze, hogy van értelme, miért ne lenne? Attól, hogy 2 vagy 4 évvel idősebbek mint te még nem jelent semmit, ugyanúgy egyetemisták.

2014. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért tüntettem fel,hogy 93,hogy érthető legyen,hogy melyik korosztály része vagyok. Ahogy én észrevettem például egy kicsit másképp viselkednek a 94 esek és a 92 esek egy része mint páldául a 93 asok, pedig egy korosztály lenne ugye(bár lehet,hogy ezt csak én látom így).
2014. okt. 3. 13:20
 5/8 A kérdező kommentje:

2 es: Részben tapasztaltam már elutasítást és fájt is, de egyszerűen nem tehetek arról,hogy a fiatalabb komolytalan lányok egyszerűen inkább taszítanak mint vonzanak.

Ez az az én kis hibám amit sajnos nem tudok kijavítani, és biztos vagyok bene,hogy fogok találkozni elég elutasítással még.

2014. okt. 3. 13:24
 6/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Persze,simán.

Bár velem előfordult már egyszer,hogy amikor egy 4 évvel idősebb lánnyal randiztam 18 évesen,hogy megkérdezte,hogy meddig mikorra kell hazamennem,mert ugye most ő vigyáz rám...

De amúgy nem akadály :D

2014. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
*-meddig
2014. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem akkora különbség ami problémát jelenthetne, ha van valami gond, akkor nem a korkülönbség lesz az.
2014. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!