Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne értelme bepróbálkoznom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme bepróbálkoznom egy 2 évvel idősebb csajnál?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki 18 éves, én pedig 16 vagyok.

Itt falun igazából mindenki ismer mindenkit.. Tehát tudunk egymásról sok mindent, de mégsem beszélgetünk, még csak nem is köszönünk.

Eddig buszon sokszor láttam a csajt (+ előtte általános iskolában mindennap), de mivel már leérettségizett és elvileg már dolgozik (úgy tudom eladónő cukrászdában), ezért ha akarnék is tenni valamit nehéz dolgom lenne.

A csaj gyönyörű, tehát nála szebb lányt a környéken még nem igen láttam, de mégsem rajongják körbe a csávók, mert megmaradt kicsit olyan naiv kislányosnak.

Nem tudom jelenleg van-e fiúja...

Valamiért furcsa késztetést érzek, hogy közeledjek felé, de nem merek és nem tudom, hogy hogyan kellene..


Ha ráírok facebookon, hogy 'szia, lenne kedved ismerkedni?', az ebben az esetben gáz.

Nem vagyok benne biztos, hogy a cukrászdában dolgozik, ezért az sem nagyon jöhet szóba, viszont máshol meg már nem látom.


Van valakinek tapasztalata idősebb lánnyal?

Tehát már szinte egy felnőtt nő, nem tudom mennyire venne engem figyelembe..


Szerintetek?


2016. aug. 13. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld meg, ez mind a lányon múlik
2016. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg a cukrászdában megtalálni (úgy veszem ki nálatok ott van A cukrászda, Az egyetlen szóval nincs sok választási lehetőség) és oda már úgy menj be hogy van konkrét 'terved' hogy ha ott lesz, mit mondasz neki. ha meg nem lesz ott, akkor vegyél egy tölcsért (merazócsó :D) és menj ki:)
2016. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!