Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem ír nekem csak ha én...

Miért nem ír nekem csak ha én rá irok?

Figyelt kérdés

Mindíg látom, hogy fenn van a facebookon, de nekem nem ír, csak ha én írok rá.

Miért jelzi hogy fenn van?

Lehet, hogy nem másokkal chatel csak böngészik, azért jelzi aktívnak a facebook?


2019. aug. 4. 17:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így akar engem lekoptatni vagy mást csinál fenn a facebookon, azért jelzi aktívnak? De nekem miért nem ír? Csak akkor ir, ha en rá írok
2019. aug. 4. 17:34
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén?Leszar.

Ne foglalkozz vele.Tapasztalat.Én egy ideje nem írok már neki,azóta se kaptam üzenetet tőle.De már vissza se írnék neki.Talán törlöm is,nincs már rá szükség.

2019. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki nem keres meg sose magától és mindig egyoldalú az érdeklődés, akkor az illetőnek nem vagy fontos. Mindegy mit állít és milyen jó kifogása van rá. Tapasztalat.
2019. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha ír is , válaszol, mert ugye kérdezem, mi van vele

Olyan, mintha szívességet tenne, és azt jelezné, hogy oruljek neki, hogy egyáltalán ír, meg rám is szán időt a drága idejéből.

Csak azt nem értem, akkor mit csinál fenn a facebookon, ha annyira elfoglalt? És nekem nincs ideje írni semmit szinte???

Azt pl.hogy vagyok? Mivel telik a napon egyszer nem szokta megkérdezni.

A hiányzol és szeretlek szót is csak akkor írja, ha én írom elsőnek neki

2019. aug. 4. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Ember, mit nem fogtál fel abból amit írtunk? Nem-ér-dek-led. Engedd el. Keress másik személyt. De mintha ezt már tegnap is el kellett volna magyarázni és ezek szerint nem sikerült...

Azért megy fel facere, mert nyilván beszél másokkal, megnéz ezt azt és simán megtehetné, hogy ír neked, de ő úgy dönt, hogy nem fog, vagy eszébe se juszt egyáltalán. Remélem így már sikerül feldolgozni a lényeget.

2019. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mindenkitől! Én csak véleményekre voltam kíváncsi amit köszönök szépen mindenkitől egyaránt!
2019. aug. 4. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Attól, mert neked nem ír, másoknak még írhat, másokkal csetelhet, lehet ez fájdalmas meg nem esik jól de megtörténhet. Nem tudhatod mit csinál fent, vagy csetel vagy böngészik stb, de nem ír, ha nem keresed és ez a lényeg.

Nekem is menetrendszerűen így alakulnak netes kapcsolataim, sajnos. Ugyanígy, ahogy leírtad.

2019. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan mintha én azt kérdezném, hogy ismerős miért csak akkor ír Viber-en, ha én keresem, egyébként nem, de látom fent Viber-en, akkor vajon mit csinál ha nem nekem ír... Másoknak ír... Mondjuk annyi az eltérés hogy a Fb-n mást is lehet éppenséggel csinálni mint csak emberekkel chat-elni de Viber-en nem igazán...
2019. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem is szó szerint,nem is egyszer...

Hagyd a pcsába!Töröld!Tedd túl magad minél hamarabb rajt,felejtsd el

2019. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!