Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan extrém túlsúlyos...

Létezik olyan extrém túlsúlyos nő, aki imád enni, és nem érdekli a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam,hogy a hölgyek nagy része testsúlytól függetlenül állandóan fogyókúrázik. Ha van rajta + 5 kg,már kövérnek mondja magát.Van olyan tényleg kövér nő,aki elfogadja magát olyannak amilyen,s elhiszi hogy így is lehet vonzó?

2019. aug. 5. 06:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Hogy ne léteznének efféle anyakocák.

A "vonzó" szó mondjuk nem tudom hogyan került a kérdésbe.

2019. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy van. A neved, és az eddigi kérdéseid alapján biztos ismersz néhány BBW és SSBBW modellt. Nekik egy jelentős részük olyan, mint amit írsz, legalábbis ezt mutatják a külvilág felé.


Azt nem tudom, hogy itt van-e ilyen nő, azt sem, hogy az országban mennyi van.


Egyébként addig oké, hogy valaki elfogadja és vonzónak látja magát extrém túlsúlya ellenére is, de vajon elfogadja az ezzel járó betegségeket, és azt, hogy az élet számtalan területén korlátozza a súlya, ez az igazi kérdés.

2019. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos itthon ez az irányzat nem igazán népszerű. :( kb. lehetetlen ilyen csajt találni.
2019. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Éppen erre vagyok kíváncsi,hogy felvállalja-e valaki a jelentős túlsúlyát,kitéve magát a gúnyolódásnak. Amerikában ez elfogadott,nálunk cikizik őket.Az olyan férfiakat akinek ez tetszik hülyének nézik.Szerintem egy nagyon kövér nő is lehet vonzó,ha ápolt és kedves.
2019. aug. 5. 07:22
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
fujj
2019. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Lehet ápolt. Lehet kedves. Lehet vonzó.

Egy dolog nem lehet: egészséges. A súlyos elhízással ez a fő baj. Ízületek, belső szervek, benyomás, hormon háztartás, anyagcsere zavarok... Minden játszik. És nem is élnek annyi ideig, mint egy normál súlyú ember. (itt már nem beszélünk nemi bontásról, az elhízás mindenkire káros, embere állatra egyaránt)

Az amcsikat meg nagyon nem kéne etalonnak venni, nagyjából semmiben, mert nagyon gáz ami odaát folyik, úgy mindenestül. Már ők maguk figurázzák ki saját magukat. Mondjuk nekik az eü rendszerük is katasztrófa. Nálunk legalább van tb.

2019. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Vree ***** válasza:
94%

Nem veszed figyelembe a súlyos egészségügyi kockázatát a plusz súlynak. Magasabb vérnyomás, keringési és szívproblémák fokozott kockázata, cukorbetegség kialakulásának kockázata, légzési problémák - asztma, alvás alatti légzéskimaradás, stb. És ez nem sima “kocázat”, mert beüthet a baj tőle már egészen fiatalon is (de csak idő kérdése, hogy mikor tizen-huszon-harminc-ngyven évesen-e, és hany évet vesz el a várható életedből), és onnantól szúrni kell magadba az inzulint, soha nem ehetsz már lazán csak előírt diétát, vérnyomáscsökkentőket kell szedned és nem csinálhatsz semmit, ami izgalmat, stresszt okozhat, stb. És akkor már nem önként, lazán edzel és diétázol, hanem kötelezően és az életedért, és az életed végéig folyamatosan.


Ez egyáltalán nem vicc, se riogatás, hanem véresen komoly.

Ha nem lenne ilyesmi, mondanám esetleg persze hogy kit érdekel, de a valóság az, hogy rettentően fontos, hogy mindenki tudja a súlyát kontrollálni, pláne akinek még hajlama is van a hízásra. Ez nem az önelfogadásról szól. Önpusztító viselkedés ne legyen ha okos vagy az identitásod és a büszkeséged, Amúgy a kövérség nem teljesítmény, amire jogod lenne büszkének lenni egyébként sem.


Egyébként a nem konvencionális alkatok, szépségek becsülése dícséretes.

2019. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Vree ***** válasza:
93%

(Na 6os megelőzött, jobb választ írt xD

Egyetértek, hogy az USA a világ röheje, amilyen szinten az elkényeztetett emberek ott el tudják hagyni magukat. És ők maguk SEM látják helyesnek magukat. Egyetértek hogy ne ők legyenek a példakép.)

2019. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most az állandó lövöldözésre is gondoltam, nem csak a disznótenyészetükre, meg a retardált elképzelések vak támogatására.
2019. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a kövérségnek van kockázata.Volt tényleg extrém kövér kedvesem és mindene rendben volt:vérnyomás,vérkép stb.Több orvos is mondta,hogy az állandó túlsúly jobb,mint a folyamatos ingadozás,le-fel 40-50 kg.Arról nem is beszélve,hogy millió rizikófaktor van a kövérségen kívül is.Az említett barátnőmmel/190 kg volt/ sétáltunk,jártunk úszni,megpróbáltunk egészségesen élni.
2019. aug. 5. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!