Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan extrém túlsúlyos...

Létezik olyan extrém túlsúlyos nő, aki imád enni, és nem érdekli a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam,hogy a hölgyek nagy része testsúlytól függetlenül állandóan fogyókúrázik. Ha van rajta + 5 kg,már kövérnek mondja magát.Van olyan tényleg kövér nő,aki elfogadja magát olyannak amilyen,s elhiszi hogy így is lehet vonzó?

2019. aug. 5. 06:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a Szumó birkózók miért élnek olyan rövid ideig?
2019. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki extrém túlsúlyos, akkor biztos nem érdekli a fogyókúra, különben nem lenne az.
2019. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm ilyen. Habár "csak" 140 kg körüli, gyermekeként dédelgeti a túlsúlya miatt kialakult betegségeit a magas vérnyomást, a kezdődő cukorbajt, az ízületi fájdalmait. Örökké orvosokhoz szaladgál, mert úgy érzi, hogy ott törődnek vele, közben meg brutális mennyiségű ételt eszik szinte rágás nélkül nyelve. Ehhez meg boldogan asszisztál az anyja, aki finomabbnál finomabb ételeket tesz eléje.
2019. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Remélem, hogy nincs.

Már 20 kiló túlsúllyal is sokkal nehezebb hajolni, oldalt fekve aludni, bármit csinálni.

Felelőtlenség a részedről a valódi kövérséget vonzónak beállítani.

2019. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem valóban tetszenek a rendkívül kövér nők. Szeretném ha tudnák,hogy nem minden férfi viszolyog tőlük. Én nem rosszat akarok nekik,éppen ellenkezőleg.
2019. aug. 5. 17:01
 16/18 anonim ***** válasza:
92%

De nem fogod fel hogy gyakorlatilag ezzel a korai halálukat és mindenféle egészségügyi gondot kívánsz nekik? Komolyan nem? Akkor bizony veled nagy a baj. Nem az a baj, hogy egy túlsúlyos nőt tudsz szeretni és szépnek találni. Ez rendben van, ízlés dolga, meg legalább akad valaki. De ne akard, hogy valaki olyan legyen, mert az NEKI nem jó, érted?!

Amúgy a hozzád hasonlókból lesznek az úgynevezett "etetők" és ők részemről egy szinten vannak a pedofillal.

2019. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

En 110kgnal jarok most. De igyekszem hizni minnel többet még:)nagyon szeretem hogy a hasam egyre nagyobb kezd ereszkedni logni stb:)

20/L

2019. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek enni, kb 140 kiló vagyok. Mondjuk mozgok sokat, bár nem kimondottan a fogyás végett, mert nincs bajom a kinézetemmel, sem az egészségemmel, hanem hobbi szinten. Bicikli, séták, erdei túrák gyakran előfordulnak a napi tevékenységeim között.
2019. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!