Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 1 év alatt 50...

Lehetséges 1 év alatt 50 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! December elején 150kg voltam (178cm). Egy elég kemény vírusos fertőzés miatt 1 hét alatt 8,5 kg-ot fogytam. Az ünnepek alatt 1,5-2 kiló jött vissza. Többek közt ezt meglovagolva szeretnék életmódváltásba kezdeni.


Napi 1500-1600 kalória bevitellel (Teletál, SpeedFit menü: 4 étkezésre bontva) + 4-5l víz, kezdésként váltva naponta 30p torna, 30p kardio, később persze komolyabb testmozgást beiktatva sikerülhet az év végére 95kg-ra lefogynom?


Van köztetek olyan aki ilyen sokat fogyott? Mit csináltatok?



2019. jan. 6. 21:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem sikerülhet, azonvan csak akkor ha semmi kilengésed nincs. Azt mondják az okosok hogy kb 1-2 kg fogyás hetente a legegészségesebb úgyhogy sok sikert.
2019. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Viszonylag könnyen fogyok ("rekord": 4 hét/17kg), csak hát az akaraterő, meg a kitartás... Az volt szerintem a gond, hogy mindig az extremitásban gondolkodtam, ha fogyókúráztam, nem pedig életmódot váltottam. Ezért jött vissza mindig a duplája.
2019. jan. 6. 22:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem most is kevés a kalória. Én összesen 55 kilót tervezek fogyni és 1800 kalóriával is szépen megy. Nyilván ha már csökken a testsúlyom és kevesebb kalória is elég, akkor lecsökkentem a keretet. De ne akarj irreálisan hamar eredményeket.
2019. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem képtelenség
2019. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve fogytam 10 hónap alatt 38 kilót, és az utolsó 3-ban már lazítottam, ott összesen 5-6 ment le kb, mivel már majdnem a célomnál voltam. Én azt mondom megfelelő kitartással ekkora túlsúlyból biztos, hogy menni fog legalább 40 kiló, Ha meg nem 1 év alatt fogysz le, hanem 1 év 3 hónap, szerintem semmi sem fog történni.
2019. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Sorstársak vagyunk. Nekem is 50et kéne fogyni az ideális testsúlyhoz. Annyi h én 100ról indultam most januárban. Egy hete tartom, eddig egész könnyen.
2019. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok!


5-ös: Volt stratégiád? Mit csináltál, hogy ennyit fogytál 10 hónap alatt?


6-os: Nálam az ideális testsúly 75kg körül lenne. A jelenlegi célom az, hogy az év végére 100kg-nál könnyebb legyek. Ha gondolod minden hónap elején leírom ide, hogy hogyan állok, és te is leírhatod, hátha segít ösztönözni egymást. Illetve a tapasztalatainkat.

2019. jan. 7. 19:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Természetesen szerintem ennyiből simán menni fog.
2019. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hatos vagyok. Oké legyen :) akkor viszont pontosítok: 99,4 kg-mal kezdtem az évet. Első körben én elhagytam minden lisztes dolgot.
2019. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, sima szálkásító étrendem volt, sok zöldség és fehérje, mellé valamennyi egészséges zsír (olivaolaj, mogyoró, lenmagolaj) és jártam konditerembe heti 3x+ otthon minden nap 50p szobabicikli.
2019. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!