Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan lányok akiknek...

Vannak olyan lányok akiknek inkább az introvertált, visszahúzódó, magányosabb fiuk jönnek be?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 10:22
1 2
 1/11 Vree ***** válasza:
38%
Az introvertált, magányos lányok és introvertált, magányos fiúk nem beszélnek és otthon ülnek. Sosem találkoznak.
2019. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált igen, visszahúzódó nem.
2019. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ilyen nincsen.
2019. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Első, és harmadik hülyeséget ír. Én introvertált vagyok, és visszahúzódó, és a barátom is.
2019. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
4-es, nem tudom elképzelni, hogy lehet úgy megismerkedni, ha mindketten visszahúzódóak vagytok.
2019. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Miért ne lennének? Ez kb olyan kérdés volt mint hogy Amerikába vannak-e csirkék :"D Persze hogy vannak, nekem sokkal jobban bejön egy ,,ilyenfajta,, fiú mint egy szétb*sztam a világot, kivagyok én vagyok "férfi,,.

Igaz nem vagyok egy visszahúzódó típus, de a kedvesem az, és tökéletesen megvagyunk :)

2019. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A visszahúzódó elöször is nem ugyanaz, mint a introvertált.

M´srészt meg egy visszahúzódó ember sem csak a saját szbájában ül egész életében, hanem részt vesz a társadalomban, csak nem diszkókban meg bulikban tölti az idejét.

De megismeri lehet bárki munkahelyen, iskolában, egyetemen, könyvtárban, különböz hobbikhoz kapcsolódó helyeken is. (meg természetesen a neten is)

2019. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2019. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van
2019. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5


Megismerkedtünk, aztán egy közös haver hozott össze minket. Hosszú sztori. Ha tudtam volna, hogy így érez, akkor nem kellett volna a harmadik személy. De összejött. 🤷‍♀️

2019. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!