Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzelmi intelligenciájú...

Milyen érzelmi intelligenciájú lehet az az illető, aki direkt, szándékosan nem válaszol egy másik ember köszönésére?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 10:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért nekem az ilyen emberek elég jellemtelennek tűnnek. Szürke egér és alázatos lélek mindaddig, amíg nincs hatalom a kezében és másokhoz kell alkalmazkodnia, amikor viszont hatalmat kap, allűrjei lesznek, és rosszul esik neki, ha őt (az "atyaistent") a régi munkatársai le merik tegezni. Ez a hatalom arroganciája. Undorító emberi viselkedés. Ismertem már olyan főnököket is, akik semmit, de semmit nem változtak akkor, amikor egyszerű beosztottból vezetővé avanzsáltak. Őket tisztelem. Viszont a sunyi szürke egerekből sose legyen főnök, az a legrosszabb típus!
2019. aug. 8. 13:50
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is volt ilyen kollégám. De egyszer nagyon csúnyán leégettem kb 50 ember előtt, azóta se láttam, felmondott inkább. 😂
2019. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12: És hogyan?


A témához: Nem szép ez a viselkedés, a tudomanyos közegben ez nem szokás. Mindenesetre o főnök, te meg beosztott vagy. Azért örülök, hogy nem valami kamu multinál, vagy csinovnyikok között vagyok.

2020. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!