Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a testvérem...

Miért van az hogy a testvérem és a felesége semmit sem csinálnak? Csak filmeket néznek, telefont nyomkodnak? Most állítólag baba is lesz.

Figyelt kérdés

Dolgozni járnak és be szoktak vásárolni kb ennyi az életük.

26 évesek mind ketten.

Hiába mondom nekik menjenek el legalább sétálni vagy néha mozduljanak ki oda sem mennek,csak fekszenek és nyomkodják a telefonjukat ja és filmet néznek nagyon ritkán be segítenek a házi munkába a szüleiknek évi 2x.

Laktak nálunk egy ideig most én laktam náluk pár hónapot és semmi sem változott, àllítólag spórolnak lakásra de ha szerintem így fojtatják kb 15 év múlva ha sikerül nekik venni egy házat, mondjuk most ki derült hogy baba is lesz szóval lehet hogy házat tudnak venni mivel van ez a baba várós valami, de kb a kölcsönt a fizetésükbõl 15-20 év múlva ha vissza tudják fizetni, semmit sem tesznek azért hogy jobb legyen nekik, ez miért van?


2019. aug. 6. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
A mozgás hiány 25 évesen még nem okoz tünetet. Majd 35 évesen. De akkor már Visszafordíthatatlanul.
2019. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki máshogy kapcsol ki. Van, aki munka után filmnézéssel, van aki strandolással, sétával, van, aki mégtöbb munkával. Nem értem én sem, hogy tudnak így élni, de valószínű ők így érzik jól magukat. Én totál pörgős vagyok, ebbe belehalnék, de elfogadom. Az viszont gáz, ha otthon full semmit nem segítenek be. Ha szülőkkel laknak, ez azért problémás. De ezen kìvül nem látok mas gondot.
2019. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!