Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki mond egy jó kifogást...

Valaki mond egy jó kifogást ehez a helyzethez? (sürgősen

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy pár nap múlva,pontosabban 5 nap múlva mennék Zánkára,de olyan emberekkel,akiket nem kedvelek.De ha megkérdezik,hogy minek fújtam le,nem tudok egy jó kifogást sem mondani.
2019. aug. 6. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Némi fertőzéssel kezelnek.


Prosztata vizsgálatára mész, most kaptál időpontot hosszú várakozás után.


Nem akarsz velük együtt lenni (ja nem jó, ez igaz)

2019. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Jossz hozzam jarolapot rakni. Surgos munka.

(Tenyleg johetnel,nagyon faradt vagyok mar. A burkolokbol meg egy eletre elegunk van. )


Behivott interjura egy munkaltato,akihez jelentkeztelgyakorlatra.


Hostess munkat kaptal jo penzert.


Anyadnak plasztikai mutetje lesz es utana segited ot otthon par napig.


Szemmuteted lesz,nem latsz par napig. Elore befizetted. Latasjavito mutet. Regota varod. Kot a szerzodes. Ennek nem ellenorizheto majd az eredmenye.


Szuleid nem engednek el.


Nagyanyad temetese lesz.


Unokatesod eskuvoje lesz.


Fordulj hozzam ilyenekert barmikor privatban. Ha mese kell ,en kitalalok.

N

2019. aug. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

megértem a helyzetet.

sok jót írtak már előttem.


valakinek segíteni kell, viszonozni korábbi segítséget, rokonnak, jóbarátnak, valami közbejött dolog miatt, betegség, pakolás, költözés, albérlet keresés, pont most. Én nehezen tudok hazudni, ritkán szoktam, ezért nem is nagyon megy, telefonban, emailben stb könnyebben, de amikor utána személyesen találkozunk, az nehezebb, félek, hogy kiderül.


Javaslom, olyat találj ki, amit könnyen el tudsz képzelni, nem az a lényeg, hogy a másiknak hihető legyen. És ne sokat beszélj róla, ne részletezd, mert könnyen belezavarodsz.


kirúgta a pasija az unokatesódat

mondhatsz közben valami vicceset is, az könnyíti.

2019. aug. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok.


Az ilyen társaságod eleve messziről kerülöm nem h még arra figyeljek h ne bántsam meg őket az őszinte válasszal. Nagyon külön világ lehetünk.

2019. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elmennél és megpróbálnád magad jól érezni? Lehet, hogy ez egy jó ugródeszka lenne ahhoz, hogy kialakítsd a társas kapcsolataidat az osztálytársaiddal. Megismerhetnétek egymást jobban, egy számotokra semleges környezetben. Lehet, hogy az is kiderülne, hogy félreértették, félreismertétek egymást és az új tanévet normálisan kezdhetnétek. Csak ehhez az kell, hogy legyél nyitott irántuk és normálisan tudjatok kommunikálni. Ehhez elengedhetetlen őszinteség.
2019. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami állatod, kutya vagy macska, azt is mondhatod hogy valami baja lett és vinned kell orvoshoz
2019. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15-ös, próbáltam jóba lenni,haverkodni velük,egy kis ideig rendesek is voltak,de utána mindig ott folytatták,ahol abbahagyták.Egyszerűen mindig találnak valamit,amiért belémköthetnek.Pl:én szeretem a rock zenét,az animéket,szeretek egy pár olyan filmet,amit ők nem néznek,de egyből leszarozzák,vagy mert szoktam néha könyveket olvasni
2019. aug. 7. 10:55
 18/20 A kérdező kommentje:
a 14#-nek üzenem,hogy nem tudom elkerülni őket,ha egy suliba járok velük.Ráadásul városi iskolában tanulok,vidékről járok be minden hétfőn,de mivel messze lakok,a kollégiumban lakok hétköznap.Tehát nem csak egy fél napig látom őket,hanem 5 napon keresztül 0-24-be.
2019. aug. 7. 11:00
 19/20 A kérdező kommentje:
Persze most nyár van,szóval szeptemberig minden zsírkirály :D
2019. aug. 7. 11:01
 20/20 A kérdező kommentje:
Beváltba trükk, köszönöm mindenkinek. :D
2019. aug. 11. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!