Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tudom elfogadni magam?

Miert nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom ronda vagyok, tudom nem ez a legfontosabb az eletben, de engem sokszor zavar. Vannak jo napjaim, de rosszak is boven emiatt, hogy nem tudom elfogadni magam.. Az orromal vagyok legkevesbe megelegedve.. Nagy es lapos.. Nem szeretem, ha valakivel beszelgetek es nez, gyakran zavarba leszek, biztos azt nezi milyen ronda ez a lany.
2019. aug. 11. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, akinek pont az orrod fog megtetszeni. Nem érdemes ezen agyalni, hogy a másik mit gondol. Mindegy. Légy önmagad és ez a lényeg.
2019. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak az orrod, műttesd meg és kész.

ez semmi, ahhoz képest, ha a komplett arcszerkezeted, testalkatod, csontozatod előnytelen

2019. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd tényleg elfogadni magad, írj nekem privátban, mert ez nem egy 2 mondatos téma, és folyamat illetve én is voltam úgy ahogy te, és rengeteget olvastam, kértem segítséget és ezen már túl vagyok. :) 22/F
2019. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!