Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem isznak alkoholt, nem...

Akik nem isznak alkoholt, nem jarnak bulizni, esetleg mekibe, vagy vegánok, miért érzik magukat annyival kulonbnek másoknál?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
A bagósok a kisebb csoport. És örüljenek, hogymegtűrjük őket.
2019. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Akik nem járnak bulizni, azok azért szeretik annyira fényezni magukat, mert sokan közülük igenis szeretnének nagy társasággal szórakozni, de nincs egy barátjuk se, akit hívhatnának, és inkább ezzel nyugtatgatják magukat, hogy "pfff, nekem nincs szükségem bulizásra, én sokkal intelligensebb és felnőttesebb vagyok a bulizós embereknél".

Csak önmagukat akarják ezzel igazolni.

2019. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nightlover ***** válasza:
vegán vagyok, mert úgy gondolom, ez a legjobb amit a Föld pusztulása ellen tehetek, tehát nem erkölcsi, hanem környezetvédelmi okból. nem járok sokat bulizni, mert nem igazán van hozzá társaságom, és nem mindig szeretek tömegben lenni. nem nagyon iszok, mert 1: legtöbbször mindenki gyorsabban részegedik le mint én és van annyi felelősség érzetem, hogy olyankor inkább vigyázzak rájuk 2: nem szeretem elveszteni a tiszta gondolkodás és tudat érzését. persze én is szoktam inni, csak határokkal. szinte soha nem járok mekibe, mert kerülöm a magas kalória tartalmú dolgokat, és nem vonz. nem cigizek, legfeljebb nagyon ritkán 1-2 szívást, mert nem akarok rászokni, és nem tetszik, hogy büdös. nem érzem magam különbnek - örülök annak, hogy vegán vagyok, mert ez az én döntésem volt, és jobb tőle a lelkiismeretem. a többi pedig olyan dolog, amit a legtöbben nem is tudnak rólam. szóval szerintem ne általánosíts :)
2019. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!