Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ilyenek?

Az emberek miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Eladóként dolgozok, és az az elvárás, hogy mindenkihez odamenjek,majd megkérdezzem, hogy tudok-e segíteni nekik... De sokan meg sem várjàk, hogy végig mondjam, vagy bunkón válaszolnak.

Miért kell bunkónak lenni, ha én kedvesen odamegyek hozzájuk, és csak végzem a munkám?


19/l



2019. aug. 12. 22:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Persze én megértem, hogy nem szeretik, ha megkérdezik tőlük, mert személyszerint én sem szeretem ha lerohannak a boltba.

Én próbàlok tered adni a vásárlóknak, és miután már nézelődtek úgy megyek oda hozzájuk, és inkább megkérdezem, hogy tudok-e méretet hozni, vagy hasonlók.

De néhány vásárló tényleg nagyon bunkón tud válaszolni.. Megértem hogy rossz napja van meg ilyenek, de én akkor sem vagyok bunkó senkivel sem><


Köszönöm a válaszokat. :)

2019. aug. 13. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!